İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Karlıovasporlu taraftarlar, çöken tribünün yapılmasını bekliyor

Karlıovaspor taraftarları, geçtiğimiz kış ayında çöken tribünün onarılmasını istiyor.


Bingöl'ün Karlıova ilçesinde bulunan sentetik çim saha tribünleri geçtiğimiz kış aylarında yoğun kar yağışı nedeniyle çökerek kullanılmaz hale geldi.Bölgesel amatör liginde mücadele eden Karlıovaspor taraftarları, tribünün onarılması için yetkililerin duruma el atmalarını bekliyor. Geçtiğimiz sezonda Bingöl amatör liginde mücadele eden Karlıovaspor sezonu şampiyon olarak kapatarak bölgesel amatör ligine çıkmaya hak kazandı. Maçlarını ilçenin sentetik çim sahasında izleyen Karlıovaspor taraftarları, son günlerde oynanan hazırlık maçlarını çöken tribün üzerinde izliyor.


Karlıova spor basın sözcülüğünü yapan Nadir Bingöl, tribünün bir an önce yapılması gerektiğini ifade ederek yetkililerin duruma el atmasını beklediklerini söyledi.


Önümüzdeki günlerde başlayacak olan maçlarda taraftarların maçı nasıl izleyeceklerini bilmediklerini belirten Bingöl," Bu durumun taraftarların maça gelmesini engelliyor. Aylardır çöken tribünün onarılması için yetkililere gerek yazılı gerekse sözlü olarak başvuru yaptık. Federasyonun takıma sahip çıkması istiyoruz"dedi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.