İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Depremzedelere ücretsiz danışmanlık

Çanakkale'de faaliyet gösteren Relax Seyhan Seyhan Gayrimenkul ve Yönetim Danışmanlığı, Ayvacık ve köylerindeki depremden etkilenen vatandaşlara,…

Çanakkale'de faaliyet gösteren Relax Seyhan Seyhan Gayrimenkul ve Yönetim Danışmanlığı, Ayvacık ve köylerindeki depremden etkilenen vatandaşlara, konut edinme ve danışmanlık hizmetlerini ücretsiz olarak verecek.
Relax Seyhan Seyhan Gayrimenkul ve Yönetim Danışmanlığından yapılan basın açıklamasında, “Sosyal sorumluluk ilkesiyle bugüne kadar birçok projeye imza atan Relax Seyhan Seyhan Gayrimenkul Ve Yönetim Danışmanlığı olarak Çanakkale'de yaşanan ve tüm Türkiye'yi derinden etkileyen Ayvacık ve köylerindeki deprem sonrası evleri yıkılan vatandaşlarımıza öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. Son dönemde şehrimizi ve ülkemizi derinden etkileyen terör olaylarında canı yanan gençlerimizin ailelerine evlatlarına bu vatan toprağını emanet eden şehit ailelerine Türkiye'nin neresinde olursa olsun konut edinme anlamında Relax Seyhan Seyhan Gayrimenkul Ve Yönetim Danışmanlığı ile yapacakları tüm işlerden hiç bir şekilde ücret bedeli almayacağımızı kamu oyuna duyururuz. Ayrıca bu vesile ile Ayvacık'ta yaşanan doğa faciasından ötürü evleri yıkılan ailelerinde aynı şekilde bizlerle yapacakları tüm kurumsal iş birlikteliklerinde hiçbir şekilde hizmet bedeli almayacağız. Bu vatan ve bu şehir için yapılacak tüm sosyal sorumluluk projelerinde bize düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için biz Relax Seyhan Seyhan Gayrimenkul Ve Yönetim Danışmanlığı olarak taşında altında elimiz devamlı olacaktır" ifadelerine yer verildi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.