İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Kargı Panayırı etkinlikleri kapsamında atletizm yarışları düzenlendi

Çorum’un Kargı ilçesinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen asırlık Kargı Panayırı öğrenciler arası düzenlenen atletizm yarışları ile devam etti.

Çorum'un Kargı ilçesinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen asırlık Kargı Panayırı öğrenciler arası düzenlenen atletizm yarışları ile devam etti.


Yıldız Kız, Yıldız Erkek, Genç Kız ve Genç Erkek olmak üzere, 4 farklı kategoride gerçekleştirilen atletizm yarışları ilçe girişinden başlayarak Kargı Belediyesi önünde son buldu.


Yarışlar sonunda Yıldız Kız kategorisinde Sevda Güney birinci, Sinem Öztürk ikinci, Gupse İrem Ertaş ise üçüncü, Yıldızlar Erkek kategorisinde ise, Caner Daldal birinci, Hüseyin Şahin ikinci, Veli Çelebi ise üçüncü, Genç Kız kategorisinde Zade Güney birinci, Meryem Çakar ikinci, Ebru Boyacı üçüncü, Genç Erkeklerde ise Emircan Cıdık birinci, Emin Ünal ikinci, Mustafa Ceviz ise üçüncü oldu.


Yarışların sonunda dereceye giren öğrencilere ödüllerini Kargı Belediye Başkan Vekili Nevzat Kuzu, Kargı İlçe Emniyet Amiri Komiser Yardımcısı Deniz Demirel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Küçükaydın ve okul müdürleri tarafından verildi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.