Kargı Panayırı mehteran konseri ile başladı

Kargı Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen asırlık ’Kargı Panayırı’ bu yılda mehteran takımının konseri ile coşkulu bir şekilde başladı.

Kargı Panayırı mehteran konseri ile başladı

30 Ekim 2017 18:11


Kargı Belediyesi önünden yürüyüşe geçen mehteran takımına protokolde eşlik etti. Saat kulesi meydanında devam eden konseri, Kargı Kaymakam V. Bahadır Güneş, Belediye Başkanı Zeki Şen, İlçe Emniyet Amiri Komiser Y. Deniz Demirel, AK Parti Kargı İlçe Başkanı Sacit Özdemir, Belediye Meclis Üyesi Nevzat Kuzu, İl Genel Meclisi Üyesi Mesut Tuğrel kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.


Panayırın açılış konuşmasını yapan Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen, "Kargı panayırımız asırlık bir etkinliktir. Atalarımızdan gelen bu gelenek asırlardır yaşatılmış ve bizde bu geleneği sürdürmeye devam ediyoruz. Panayırımız ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız bir şekilde panayırımız tamamlamayı nasip etsin’’ dedi.


Kargı Kaymakam Vekili Bahadır Güneş ise, "Geleneksel hale gelen Kargı Panayırımızın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Panayırımızın düzenlenmesinde ve bu etkinliklerin sizlere sunulmasında emeği geçen herkese, teşekkür ediyorum’’ şeklinde konuştu.


Ardından mehteran konseri başladı. Yaklaşık bir saat süren konserde Çorum Belediyesi mehteran takımının söylediği şarkılara vatandaşlarda eşlik etti. Kargı Panayırı 5 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirilecek olan Güreş müsabakalarıyla son bulacak.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ÇORUM HAVA DURUMU
32
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Çarşamba
  Parçalı Bulutlu
  32°C
 • Perşembe
  Çok Bulutlu
  28°C
 • Cuma
  Çok Bulutlu
  28°C
 • Cumartesi
  Parçalı Bulutlu
  29°C
Reklamı Geç