İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Kargı Panayırı mehteran konseri ile başladı

Kargı Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen asırlık ’Kargı Panayırı’ bu yılda mehteran takımının konseri ile coşkulu bir şekilde başladı.

Kargı Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen asırlık 'Kargı Panayırı' bu yılda mehteran takımının konseri ile coşkulu bir şekilde başladı.


Kargı Belediyesi önünden yürüyüşe geçen mehteran takımına protokolde eşlik etti. Saat kulesi meydanında devam eden konseri, Kargı Kaymakam V. Bahadır Güneş, Belediye Başkanı Zeki Şen, İlçe Emniyet Amiri Komiser Y. Deniz Demirel, AK Parti Kargı İlçe Başkanı Sacit Özdemir, Belediye Meclis Üyesi Nevzat Kuzu, İl Genel Meclisi Üyesi Mesut Tuğrel kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.


Panayırın açılış konuşmasını yapan Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen, "Kargı panayırımız asırlık bir etkinliktir. Atalarımızdan gelen bu gelenek asırlardır yaşatılmış ve bizde bu geleneği sürdürmeye devam ediyoruz. Panayırımız ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız bir şekilde panayırımız tamamlamayı nasip etsin'' dedi.


Kargı Kaymakam Vekili Bahadır Güneş ise, "Geleneksel hale gelen Kargı Panayırımızın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Panayırımızın düzenlenmesinde ve bu etkinliklerin sizlere sunulmasında emeği geçen herkese, teşekkür ediyorum'' şeklinde konuştu.


Ardından mehteran konseri başladı. Yaklaşık bir saat süren konserde Çorum Belediyesi mehteran takımının söylediği şarkılara vatandaşlarda eşlik etti. Kargı Panayırı 5 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirilecek olan Güreş müsabakalarıyla son bulacak.

BUGÜN NELER OLDU?

Gazete 1. Sayfalar

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.