Oda başkanlarından sürücülere leblebi ikramı

Sungurlu’da, Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında Esnaf Oda Başkanları sürücü ve yolculara leblebi ikramında bulundular.

Oda başkanlarından sürücülere leblebi ikramı

23 Eylül 2017 09:55


Sungurlu Esnaf Oda Başkanları Çorum-Ankara karayolu üzerinde sanayi kavşağında Ankara istikametine giden sürücüleri durdurarak Ahilik haftası ile ilgili broşürler ve Leblebi ikramında bulundular.


Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, Kahveciler ve Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Erdal Kolaylı ve Madeni Sanatkarlar ve Benzeri Odalar Esnaf Odası Başkanı Hakkı Vargeloğlu, sürücülere Ahilik haftası ile ilgili broşürler ve Leblebi ikramında bulunarak, kazasız bir yolculuklar dilediler.


Esnaf Oda Başkanları yaptıkları açıklamada, "Esnaf Odaları olarak amacımız, esnaf ve sanatkarımıza bu ve buna benzer günleri sık sık yaşatmak ve hatırlatmaktır. Bu vesile ile başta Ahilik kavramının mimarı Ahi Evran ve ahrete göç etmiş tüm esnaf büyüklerimizi rahmetle yad ediyor. Bütün esnaf ve sanatkarlarımızın Ahilik haftasını, en derin saygılarımızla tebrik ediyoruz" dediler.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Reklamı Geç