İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Pamukkale sosyal kartlar dağıtıldı

Pamukkale Belediyesi tarafından kurulan “Sosyal Market” için hazırlanan alışveriş kartlarının dağıtımı 950’ye ulaştı.

Pamukkale Belediyesi tarafından kurulan “Sosyal Market” için hazırlanan alışveriş kartlarının dağıtımı 950'ye ulaştı.


Pamukkale Belediyesi tarafından başlatılan “Sosyal Market” projesi ile vatandaşlar bir kuruş ödemeden ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyor. İlçe genelindeki 68 mahalleden ihtiyaç sahibi olan vatandaşların başvuru sonrasında yapılan inceleme sonucu belirlenen aileler Sosyal Market'ten yardım almaya hak kazanıyor. AK Parti Milletvekili Şahin Tin ve Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin incelemesi tamamlanan ve “Sosyal Kart” almaya hak kazanan 30 ihtiyaç sahibine kartlarını teslim ettiler.


Sosyal kartları her ay kendisinin teslim ettiğini ifade eden Belediye Başkanı Gürlesin, “Milletvekilimiz Şahin Tin ile teslim ettiğimiz bugünkü 30 sosyal kartlarımızla birlikte, bugüne kadar ki sosyal kart sayımızda 950'i geçtik. Sosyal Market bizim için çok önemli bir projeydi. Bugüne kadar bir çok ihtiyaç sahibi ailemize ulaştık. Cumhurbaşkanımız önderliğinde ülkemiz daha iyi noktalara gelmeye gayret gösterirken, başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere, başbakanımız, bakanlarımız, milletvekillerimiz, AK Parti teşkilatımız, bizlerde, el ele gönül gönüle üzerimize düşen görevi yerine getirmeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımıza gönülden kapımız sonuna kadar açık” dedi.


Sosyal Market'i inceleyen AK Parti Milletvekili Şahin Tin ise alt-üst yapı hizmetleri dışında insanların gönüllerine dokunan projelere imza atan Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin'e teşekkür etti.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.