İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Acentelere moral turu

TURSAB Diyarbakır Bölge Yürütme kurulu tarafından Diyarbakır’da bulunan tur acentelerinin gelişimine katkı sağlamak amacıyla moral turu düzenlendi.

TURSAB Diyarbakır Bölge Yürütme kurulu tarafından Diyarbakır'da bulunan tur acentelerinin gelişimine katkı sağlamak amacıyla moral turu düzenlendi.


Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Bölge Yürütme Kurulu tarafından düzenlen turun asıl amacının bölge acentelerinin sadece bölgede bilet satmayıp bölge insanında daha uygun koşullarda tatil veya tur yapmalarını sağlamak olduğunu belirten BYK Başkanı Mehmet Akyıl, “İlimize nasıl turist çekmek istiyorsak, kendi bölge insanımızı da makul koşullarda tur ve tatil programlarına dahil etmeliyiz. TURSAB'a bağlı 104 acente bulunuyor. Bu acentelerimizle birlikte 2018 yılının bölgemiz için adeta bir turizm yılı olması için çalışmalar yürüteceğiz. Bu çalışmalarımız kapsamında batıda bulunan acentelerimizle ortak programlar yaparak ilimize turist çekmek hem de bölge insanımızın uygun fiyatlar ile tur ve tatil yapmalarını sağlamaktır. Organizasyona destek veren Kapadokya Bölge Yürütme Kurulumuza da teşekkür ediyorum” dedi.


Turun iki gün süreceği belirtildi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.