İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Başbakan'a dev Türk bayrağı

Başbakan'a dev Türk bayrağı
Başbakan'a dev Türk bayrağı

Ulubatlı İnşaat Şirketi, Başbakanlık binası için seten kumaş üzerine özel olarak hazırladığı 54 metrekarelik dev Türk Bayrağı'nı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a hediye edecek.

Sakarya'da üretilen 25 metre ile 80 metre arası bayrak direklerini, Bulgaristan, Azerbaycan, Türkmenistan ve KKTC ile Türkiye'nin birçok ilinde dikerek 150 metrekarelik dev Türk bayraklarını dalgalandıran Ulubatlı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi; Başbakanlık için de dev bir bayrak hazırlattı. 

Özel seten kumaş üzerine ay yıldız işlenerek hazırlanan 54 metrekarelik dev Türk Bayrağı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a teslim edilecek. Ulubatlı İnşaat Şirketi Müdürü Yalçın Fırat, bayrağı Sayın Başbakanımıza teslim etmek istediğini belirterek, "İçerisinde valilik, askeriye, belediye, şehitlik, şirketler, alışveriş merkezleri, özel kamu ve kuruluşlar olmak üzere Türkiye'nin 81 vilayetinde, üzerindeki bayraklar ile birlikte dev direkleri hazırlıyoruz. 'Ulubatlı Hasan' gibi Türkiye'nin her yerinde bayrağımızı dalgalandırmaya çalışıyoruz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU?

Gazete 1. Sayfalar

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.