İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

EDHO CANLI İZLE: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. yeni bölüm canlı İZLE (ATV, Puhu, YouTube İZLE!)

EDHO CANLI İZLE: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. yeni bölüm canlı İZLE (ATV, Puhu, YouTube İZLE!)
EDHO CANLI İZLE: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. yeni bölüm canlı İZLE (ATV, Puhu, YouTube İZLE!)

EDHO CANLI İZLE: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. yeni bölüm canlı İZLE (ATV, Puhu, YouTube İZLE!) ATV'nin reytin rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda da ekranlara bomba gibi bir geri dönüş yaptı. Adeta nefesleri kesen 110. bölümün ardından EDHO hayranları yayınlanan 111. bölüm fragmanını ile birlikte yeni bölümü beklemeye başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi fragman ve son bölümü haberimizdeki linklerden takip edebilirsiniz. İşte EDHO ile ilgili tüm detaylar..

EDHO İZLE: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. bölüm fragman izle (ATV, Puhu, YouTube İZLE!)

EDHO 111. bölüm izle... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle... ATV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi EDHO 4. sezona da bomba gibi bölümlerle devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranları heyecan ve gerilim dolu 110. Bölümün ardından yeni bölümü heyecanla beklemeye başladı. Yayınlanan EDHO 111. Bölüm fragmanının ardından da heyecan had safhaya çıktı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. yeni bölümde neler yaşanacak? EDHO son bölüm çok kritik bir yerde bitmişti. Alparslan Muzi'nin namlusunun ucundan kurtulabilecek mi? Davut, Ateş'in tuzağından kurtulabilecek mi? Tipi ölüyor mu? Ateş'in hain olduğu yeni bölümde ortaya çıkacak mı? İşte tüm bu soruların yanıtı EDHO 111. yeni bölümde cevabını bulacak. EDHO'yu nasıl canlı izleyebilirim? EDHO 111. bölümde izleyenleri neler bekliyor? EDHO 112. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İşte EDHO fragmanı hakkında tüm merak edilenler...

EDHO FRAGMANLARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

EDHO 111 . BÖLÜMÜ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 111. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çakırbeyliler, Muzi'nin tuzağı karşısında ölümle burun buruna gelmiş, hem devleti hem ailesi için can vermeye hazır olan Alparslan kendini amcalarının önüne atmıştır. Bir yerlerde kendisini beklediğini düşündüğü Özlem'e kavuşması an meselesidir. Çektiği acılar yaşından büyük olan Hızır'ın ise aileden birini daha kaybedecek gücü yoktur.

Bir yandan çok güçlü düşmanlarla savaşırken diğer yandan içlerinden birinin hain olduğu düşüncesi onu çok yıpratmıştır. Bu süreçte kimseye soluk aldırmadan başladığı işi bitirmeye çalışan Muzi de hırsıyla Ateş'in hayatını tehlikeye atmaktadır. Gelinen son noktada, hain ile ilgili büyük sırrın ortaya çıkmaması için tek bir yol vardır; Davut'un ölümü... Ateş'in vakit kaybetmeden yaptığı plan, başına geleceklerden habersiz bir caniyi evine kadar davet eden Davut'un sonunu hızlandırır. Öngörüleri sayesinde olacakları tahmin eden Ünal Kaplan dahi bu büyük kaybın önüne geçemeyecektir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 110. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Parayla ikna edilemeyecek Hızır'ı sevdiklerinin canıyla yola getirmeye çalışan Muzi, hedefine koyduğu Çakırbeylileri bir bir ölümle yüzleştirmeye kararlıdır. Eğer bu yol da işe yaramazsa namlusunu, önünde duran Hızır'a doğrultup yolunu açacak, dostlarıyla ticaretine devam edecektir. İzzet ise Muzi'nin Ateş'le işbirliği içinde yaptığı suikastlardan rahatsızdır. Üzerine bir Çakırbeyli kanı sıçramasındansa uzlaşma yoluna gitmeyi tercih eder; fakat kendi kurallarıyla… Düşmanlık etmeden önce dost elini uzatmayı seçen Hızır'ın eli havada kalırken, İzzet de yeni ortaklıklarıyla ilgili tehditlerden nasibini alacaktır. Alparslan'ın birdenbire ortaya çıkan sevgilisini gerçekçi bulmayan Davut, yeğeninin seçimleriyle ilgili endişe duymaktadır. Bu yüzden şüphelendiği adamla ayarladığı görüşmede kendisine uyarılarda bulunarak, Alparslan'dan uzak durmasını ister. Bu sırada sevgili görümündeki koruma Meltem de Çakırbeylilerin akıllarına getirdikleri fakat dile getiremedikleri şüphenin gerçek olduğunun bilgisini verir. Dostlarından hiçbirine hainliği konduramayan Hızır'ın korktuğu başına gelmiştir. Düşmanlığı ortaya çıktığında herkesi derinden sarsacak olan Ateş'in yeni planları, O'nu dost bilenlerin yakın zamanda yıkımı üzerinedir.

BUGÜN NELER OLDU?

Gazete 1. Sayfalar

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.