İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Ergin: Tasarıya eklemeler olur

Ergin: Tasarıya eklemeler olur
Ergin: Tasarıya eklemeler olur

Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Anayasa değişiklik tasarısına eklemeler olup olmayacağı yönündeki soruya ''Olur'' cevabını verdi.

DUYGU BEKTAŞ/ANKARA

AK Parti Genel Merkezi'ndeki Anayasa değişikliği çalışmalarına ilişkin toplantıya Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Devlet Bakanı Hayati Yazıcı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek, AK Parti Ankara Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet İyimaya, AK Parti Grup Başkanvekili Bekir Bozdağ, AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu katıldı. Adalet Bakanı Sadullah Ergin,Genel Merkez'e gelişinde, Anayasa  değişiklik tasarısına eklemeler olup olmayacağı yönündeki soruya ''Olur'' cevabını verdi.


Bakan Ergin, gerçekleştirdikleri temaslar sonucunda Anayasa değişikliği çalışmalarına ilişkin kendilerine iletilen talepleri ve önerileri değerlendireceklerini ifade etti.

Bir gazetecinin ''HSYK'nın yapısı çok tartışılmıştı. Bu konuda bir değişiklik gündemde mi?'' sorusu üzerine Ergin, tüm paketleri gözden geçirdiklerini söyledi.

BUGÜN NELER OLDU?

Gazete 1. Sayfalar

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.