İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

FOX TV spikeri Ezgi Gözeger dünya evine girdi

FOX TV spikeri Ezgi Gözeger dünya evine girdi
FOX TV spikeri Ezgi Gözeger dünya evine girdi

FOX TV ekranlarında hafta sonu Çalar Saat isimli sabah programını sunan Ezgi Gözeger, meslektaşı Onur Özmemiş ile dünya evine girdi. Genç çiftin nikâhını Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kıydı.

FOX ailesi bugün güzel bir heyecanı yaşadı. Kanalın sevilen sempatik yüzü olan ve hafta sonları Çalar Saat isimli programla izleyiciyle buluşan güzel spiker Ezgi Gözeger, bugün yine televizyoncu olan meslektaşı Onur Özmemiş ile dünya evine girdi. Beşiktaş Evlendirme Dairesi'nde gerçekleşen nikâhı Beşiktaş Belediye Başkanı Avukat Murat Hazinedar kıydı. Genç sunucunun nikâh şahitliğini ise kanalın genel yayın yönetmeni Doğan Şentürk yaptı.

Nikâhta Başkan Hazinedar esprileri ile salondaki davetlileri bir hayli güldürdü. Genç çifte bir ömür mutluluk dileyen Hazinedar, nikâh defterini ise geline teslim etmedi. Bir değişiklik yapan Başkan Hazinedar, defteri Doğan Şentürk'e verdi. Ezgi'nin son derece başarılı olduğunu ve ona her daim güvendiğini söyleyen Şentürk de, “Bir evi mutlu eden kadındır. Bu defter de evin anahtarı ve Ezgi'nin bunu son derece iyi başaracağına inanıyorum” dedi.

Nikâha Başkan Hazinedar'ın güzelliği ve zarafetiyle dikkat çeken eşi Özlem Hazinedar ile çok sayıda medya mensubu da katıldı.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.