İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

HADİ neden açılmıyor? HADİ yarışmasına neden girilmiyor?

HADİ neden açılmıyor? HADİ yarışmasına neden girilmiyor?
HADİ neden açılmıyor? HADİ yarışmasına neden girilmiyor?

HADİ neden açılmıyor? HADİ yarışmasına neden girilmiyor?Binlerce kişinin severek takip ettiği HADİ yarışması bir süredir açılmıyor. Peki HADİ neden açılmıyor?

HADİ neden açılmıyor? HADİ yarışmasına neden girilmiyor? Binlerce kişinin severek takip ettiği HADİ yarışması bir süredir açılmıyor.  Oyunu bekleyen kişiler erişim sağlayamıyor. Henüz bir açıklama gelmedi. 

Hadi Nedir?

Geçtiğimiz haftalarda AppStore'larda yerini alan HADİ artık Androidlerin de cebine girdi. Binlerce kişi tarafından aynı anda canlı oynanabilen yarışma; günde iki kez yayınlanıyor. Yarışmacıların binlerce lira gerçek parayı 12 soruyu bilmeleri durumunda kazandığı yarışmada; eğlence ve heyecan bir arada. Her gün aynı saatte sadece on iki soruluk yarışma boyunca canlı yayınlanan yarışmaya erişmek için Hadi uygulamasını indirmek yeterli. Uygulamayı kullanmak ise tamamen ücretsiz. Yapılması gereken tek şey, daha önce bildirilen yarışma saatinde uygulamayı açık tutmak. Akabinde telefon ekranını dolduran sunucu; canlı yayında soruları ardı sıra soracak; oyuncular ise çoktan seçmeli cevapları tek bir tık ile yanıtlayacak. Yanıtlama süresi ise on saniye. Yarışma sırasında yarışmacılar canlı yayında yazışabiliyor, arkadaşını yarışmaya üye edenler ise ekstra can hakkı kazanıyor.

Hadi, mobil dünyada bilgisine güvenenlerin yeni trendi olarak dikkat çekiyor.

Aralarında 15 yıldan fazla sürede onlarca dijital ürüne imza atmış; Emre Ulusoy, Gökhan Örün ve Lenasoftware ekibinin bulunduğu, tecrübeli yönetim kadrosu ve yurtdışı kaynaklı yatırımcıları ile Hadi; “cepteki televizyon” teriminin karşılığı olmak amacıyla teknoloji alanında çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.