İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

'Kaderimin Yazıldığı Gün' dizisi Bolu'da çekiliyor

'Kaderimin Yazıldığı Gün' dizisi Bolu'da çekiliyor
'Kaderimin Yazıldığı Gün' dizisi Bolu'da çekiliyor

Star TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün’ün dizisinin önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümündeki bazı sahneleri Bolu’nun doğa harikası mekanı Gölcük Tabiat Parkı’nda çekiliyor.

Dizi setini ziyaret ederek dizinin başrol oyuncusu Özcan Deniz'le sohbet eden Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Tabiatın Kalbi Bolu'ya geldiğiniz için ve Bolumuzun tanıtıma katkı sağladığınız için çok teşekkür ederim” dedi.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Star TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün'ün Gölcük'teki setini ziyaret etti. Dizinin gelecek bölümünde yayınlanacak bazı sahneleri çekmek için Bolu'ya gelen dizi ekibi ve oyuncularıyla sabah erken saatte bir araya gelen Başkan Yılmaz, “Bolu, Allah'ın doğal güzellikler açısından biraz fazla cömert davrandığı bir kent. Biz Bolumuza Tabiatın Kalbi Bolu diyoruz ve şu anda çekim yapacağınız Gölcük'te bu kalbin merkezi. Tüm Türkiye tarafından ilgi ile izlenen ve sevilen dizinizin çekimlerini yapmak için Bolu'ya gelmeniz ve Bolu'muzun tanıtımına katkı sağlamanız bizleri son derece mutlu etmiştir ve bu sebeple hepinize teşekkür ederim. Bizim kapımız dizi olsun film olsun her türlü projeye sonuna kadar açık. Tüm yönetmenlerimizi Bolu'ya davet ediyorum ki böyle bir güzelliği görmeden karar vermesinler ve bu cennet doğadan onlarda faydalansın” dedi.
Başkan Yılmaz, konuşmasının ardından dizinin başrol oyuncusu Özcan Deniz ile sohbet ederek başarılar diledi. 

BÜLENT VELİOĞLU
BOLU

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.