İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Kalbimin Sultanı 5. yeni bölüm fragmanında sır mektup ortalığı karıştırıyor

Kalbimin Sultanı 5. yeni bölüm fragmanında sır mektup ortalığı karıştırıyor
Kalbimin Sultanı 5. yeni bölüm fragmanında sır mektup ortalığı karıştırıyor

Kalbimin Sultanı 5. Yeni bölüm fragmanı yayına çıktı. Yeni bölüm fragmanında Hoşyar Sultan ile Anna arasında yukarıya taşınan gerilim ve bir mektup ve yol açacağı olaylar dikkat çekiyor. Hoşyar Sultan ve Anna arasında tırmanan gerilim nasıl sonlanacak? Aralarındaki gerilimi tırmandıran mektupta ne yazıyor? Peki Sultan tüm bunlara nasıl tepki verecek? İşte Kalbimin Sultanı yeni bölüm fragmanı ve diğer merak edilen detaylar…

Star TV'nin 5. yeni bölümü ile Çarşamba akşamı ekranlara gelecek olan dizisi Kalbimin Sultanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kalbimin Sultanı 5. yeni bölüm fragmanında bir mektubun ortalığı karıştıracağa benziyor. Bir dönem dizisi olarak değişik örgüsüyle izleyicinin dikkatini çeken Kalbimin Sultanı yeni bölümünün Anna'nın itirafına sahne olması bekleniyor. Bu itirafla birlikte neler olacak? Yeni fragmanın yayınlanmasıyla birlikte diziyle ilgili en çok merak edilen konu bu oldu.

kalbimin sultanı, kalbimin sultanı yeni fragman, kalbimin sultanı yeni bölüm fragmanı

KALBİMİN SULTANI 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Kalbimin Sultanı 5. yeni bölüm fragmanında Anna zor durumda kalıyor. Yeni fragmanın ilk sahnesinde Anna'nın mektubu Hoşyar Sultan'ın eline geçiyor. Ve ilk işi mektubu tercüme ettirmek oluyor. Mektubu tercüme ettiren Hayrettin Ağa'yı içinde yazılan şeyler endişelendiryor. Peki mektupta Hayrettin Ağa'yı bu kadar korkutan ne yazıyor? Fragmanın son sahnesinde ise Hoşyar Sultan ile Anna arasında mektup kavgası sürerken Sultan geliyor ve yere düşen mektubu alıyor. Yeni bölümle ilgili şimdi en çok merak edilen ise mektupta ne yazıyor ve Sultan tüm bunlara ne tepki verecek?

KALBİMİN SULTANI SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Anna, her şeyi Sultan Mahmud'a anlatmaya karar verir. Sultan Mahmud'a olan duygularının farkında, ondan uzak durmaya karar verir ama bu nasıl mümkün olacaktır? Saliha'nın ise cezası sürmekte, Anna'dan özür dilemeye de, geri adım atmaya da niyeti yoktur. Hoşyar Sultan'nın yeni planı ise Saliha'yı çok daha büyük sorunların içine atacaktır. Diğer tarafta ambarda yakalanan ağır yaralı adam bir türlü iyileşmemekte, iltihap giderek vücudunu sarmaktadır. Onun yaşaması ve konuşması Sultan Mahmud için elzem, Esma Sultan içinse öldürülmesi şarttır. Dimitri Anna'dan adamı öldürmesini ister. Babasının ölümü ile tehdit edilen Anna her şeyi Sultan Mahmud'a anlatmaya karar verir ama işler beklediği gibi yürümeyecektir.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.