İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Magilum'dan 'Kırmızı Kar'

Magilum'dan 'Kırmızı Kar'
Magilum'dan 'Kırmızı Kar'

Magilum’un merakla beklenen ilk albümü piyasaya çıktı

2000 yılında kurulan Magilum grubu’nun ilk albümü “Kırmızı Kar” 15 ocak’ta piyasaya çıktı. Bugüne kadar çeşitli mekanlarda performanslarıyla bilinen grubun özel bir hayran kitlesi var.

 Grubun Vokali Nalan ve vokalde ona Oğuz Akalın eşlik ediyor. Zaten albümün sözleri müzikleri, programlama ve düzenlemeleri Oğuz’a ait. Bas gitarda Serhat Duran , gitarda Dinçer Oruçoğlu. Davulda ise Can Baybunar var.

 Albüm İnsanlık Suçu’na çekilen kliple piyasaya sürülse de Kırmızı Kar’ın klibi hazır. Grubun sadık dinleyicileri ise “Çare’nin yeri ayrı,” diyorlar. 15 Ocak’ta piyasaya çıkan albüm sonrasında grup birçok konser organizasyonu için program oluşturuyor.

Albüm’ün ardından ilk konserini (Albüm Tanıtım Konseri) 15 Şubat pazar günü Jolly Joker Balans’ta  vermeye hazırlanan Magilum, adlarının anlamını soranlara gülümseyerek cevap veriyorlar. Ama hiç de Sümerler gibi tabutlarına çekilip müzik yapıyor değiller.

Albüm kapağında anlatılan öykünün sahne performanslarına da yansımasını planlayan grubun akla gelmeyecek yerlerde konser verme planları da var… İskelelerde, otobüs duraklarında, okullarda… hatta belki aniden karşınızda, ummadığınız anda!

 

Menagement & Booking

Yusuf Torun

 mail: menajer@magilum.com

 www.magilum.com

 www.myspace.com/magilumband

 http://www.biletix.com/event.htm?id=KLBS7

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.