Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Meclis

Seçim sonuçlarını görmek için tıklayın.

Milli golfçüler Yunanistan’da şampiyon oldu

Avrupa Golf Birliği tarafından Yunanistan’ın Glifada şehrinde düzenlenen 3. Hellenic International Junior Golf Şampiyonası sona erdi. Organizasyonda iki takım olarak mücadele eden Türkiye, ilk iki sırada yer aldı. Ferdi müsabakalarda ise Ahmet Telli toplamda 217 gross skorla 1., Onur Telli 221 gross skorla 2. oldu.


31 Ağustos 2017 20:38

29-31 Ağustos tarihleri arasında Yunanistan’da düzenlenen Hellenic İnternational Junior Golf Şampiyonası sona erdi. Glyfada Golf Kulübü’nde oynanan şampiyonada Türkiye’nin yanı sıra Mısır, Bulgaristan, Almanya, Yunanistan ve Kıbrıs’dan toplamda 30 sporcu yer aldı. Organizasyonda Türkiye'yi erkeklerde, Kerem Tanpolat,

Görkem Karakartal, Berk Çelik, Ahmet Telli, Onur Telli ve Emre Telli temsil etti. Üç gün süren şampiyonanın ilk iki gününde iki takım olarak mücadele eden milli sporcularımızdan Kerem Tanpolat, Görkem Karakartal ve Ahmet Telli’den oluşan milli takım 1., Berk Çelik, Onur Telli ve Emre Telli’den oluşan milli takımı ise 2.
oldu.
Organizasyonun son gününde ise ferdi müsabakalar yapıldı. Üç gün sonunda toplam skorların değerlendirildiği oyunlarda, Ahmet Telli toplamda 217 gross skorla 1., Onur Telli 221 gross skorla 2. olarak şampiyonayı tamamladı. 

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 31°C

 • Ankara

  Ankara 29°C

 • İzmir

  İzmir 33°C

 • Bursa

  Bursa 30°C

 • Trabzon

  Trabzon 28°C

TÜMÜ
Reklamı Geç