Nilüfer’de hentbol heyecanı

Nilüfer Belediyespor tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek 'Nilüfer Hentbol Kupası’ maçları başlıyor.

Nilüferde hentbol heyecanı

25 Ağustos 2014 17:20

Erkekler Hentbol Süper Ligi ekiplerinden Nilüfer Belediyespor’un düzenlediği 4. Geleneksel Nilüfer Hentbol Kupası, Nilüfer Belediyespor Tesisleri’nde oynanacak ilk maçla başlayacak. Nilüfer Belediyespor Kulübü, İzmir Büyükşehir Belediye Gençlik Spor Kulübü ve İstanbul Anafen Koleji takımlarının katılacağı turnuva 26-28 Ağustos tarihleri arasında yapılacak.

İki devreli lig usulüne göre yapılacak olan turnuvanın açılış maçında saat 11.00’de İzmir Büyükşehir Belediye Gençlik Spor Kulübü ile Nilüfer Belediyespor Kulübü karşı karşıya gelecek. Kıyasıya mücadelenin yaşanacağı turnuvada günün ikinci maçında saat 18.00’de ise İzmir Büyükşehir Belediye Gençlik Spor Kulübü ile İstanbul Anafen Koleji galibiyet mücadelesi verecek.

Turnuvanın ikinci gününde saat 11.00’de İstanbul Anafen Koleji - Nilüfer Belediyespor Kulübü, saat 18.00’de ise İstanbul Anafen Koleji ile İzmir Büyükşehir Belediye Gençlik Spor Kulübü karşılaşacak. Hentbola gönül verenler turnuvanın son günü saat 10.00’da Nilüfer Belediyespor - İzmir Büyükşehir Belediye Gençlik Spor, saat 15.00’de ise Nilüfer Belediyespor - İstanbul Anafen Koleji karşılaşmalarını izleyebilecek. 

BURSA 

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 31°C

 • Ankara

  Ankara 28°C

 • İzmir

  İzmir 28°C

 • Bursa

  Bursa 29°C

 • Trabzon

  Trabzon 27°C

TÜMÜ
Reklamı Geç