‘Parayı bulduk’ vizyon için gün sayıyor

Fragmanı Sosyal medyada büyük beğeni toplayan“Parayı Bulduk” isimli sinema filmi sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Parayı bulduk vizyon için gün sayıyor

18 Nisan 2017 10:30

Ersin Korkut, Alay Cihan, Afrikalı Ali gibi isimlerin yer aldığı filmde Gülsüm Alkan, Metin Yıldırım, Metin Keçeci, Tahsin Taşkın, Mehmet Kurt, Sami Çelik, Hüseyin Elmalıpınar, Vahdet Çakar, Dilek Uluer, Hakan Salli, Çağkan Özkörüklü, Erol Toksoy, Serkan Dinç, Zahrettin Çelik ve Yavuz Karakaş gibi üç kuşak oyuncuların yer aldığı filmin yönetmenliğini de İhsan Taş üstleniyor.

Vizyon için gün sayan filmde, Nermin (Gülsüm Alkan) çok akıllı ve zeki bir kadı canlandırıyor. Türkiye’de kumar oynatmanın yasak olduğunu bildiği için polis baskınlarına karşı önlem olarak kumarhaneye film seti havası verilirken, bir süre sonra hayatını figüranlık yaparak kazanan Artist Kemal’in (Metin Yıldırım) orayı gerçek film seti sanıp işe başlaması ile kumarhanede yaşanan olaylar tam bir komediye dönüşür.

3. filminde her şeyin en iyisi olması için büyük çaba sarf eden İhsan Taş, “Sinema çekmek gerçekten çok zahmetli bir iş. Her filmde en az 300-400 kişi emek harcıyor. Küçük, büyük demeden Türk Sinemasının kalkınması için yapılan her film alkışlanmayı ve desteklenmeyi hak ediyor bence. Biz ekip olarak elimizden geleni yaptık. Bundan sonrası izleyicilerin takdiri, umarım beğenirler” diye konuştu.


 

Etiketler: Parayı bulduk

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (1)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 27°C

 • Ankara

  Ankara 28°C

 • İzmir

  İzmir 31°C

 • Bursa

  Bursa 28°C

 • Trabzon

  Trabzon 22°C

TÜMÜ
Reklamı Geç