İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Sertab Erener'e İzmir'de büyük ilgi

Sertab Erener'e İzmir'de büyük ilgi
Sertab Erener'e İzmir'de büyük ilgi

İzmir’de düzenlenen "1 Festival İzmir" etkinliklerinde sahneye çıkan ünlü şarkıcı Sertab Erener, sevenlerine güzel bir gece yaşatarak konserde ağabeyinin eşi ünlü sanatçı Nil Karaibrahimgil’i de görüntülü arayarak doğum gününü kutladı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen "1 Festival İzmir", Türkiye'nin en iyi seslerinden Sertab Erener'le başladı. Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde düzenlenen konserde tek boş koltuk bırakmayan vatandaşlar, dev ekranlı avluyu da doldurdu. İzmir Büyükşehir Belediyesi Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi (AASSM), ilk kez geçtiğimiz yıl düzenlenen "1 Festival İzmir"in ikincisine de muhteşem bir başlangıç yaptı. Renkli etkinliğin açılış konserinde sahne alan Sertap Erener, salonun içini de, dev ekranın kurulduğu avluyu da hıncahınç doldurdu. Türk Pop Müziğinde 25 yılını geride bırakan ünlü sanatçı, etkileyici performansıyla İzmirlileri kendisine bir kez daha hayran bıraktı.

Nil Karaibrahimgil sürprizi

Ülkemize "Eurovision birinciliği" kazandıran Erener'e, sahnede İzmir BigBand Orkestrası eşlik etti. Sertab Erener sahnede bir ara, ağabeyinin eşi ünlü sanatçı Nil Karaibrahimgil'i görüntülü arayarak izleyiciler ile birlikte doğum gününü de kutladı.

BUGÜN NELER OLDU?

Gazete 1. Sayfalar

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.