Survivor'da kim elendi, kimler finalist| Survivor'da kim gitti? Serhat Akın, Adem Kılıççı, Ogeday Girişken kimdir?

Survivor'da heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Survivor Final gecesi öncesi son elenen kişinin kim olacağı merakla bekleniyor. Bu akşam Survivor'da kimin eleneceği ve finalde hangi ikilinin olacağı belli oldu. Bu isim kim oldu. 4 kişinin gittiği Kıbrıs'ta şuana kadar İlhan Mansız ve Sema Apak elendi. Bu gece heyecan dolu anlar izleyicileri bekliyor. Peki Survivor'da kim elendi, kimler finalist?

Survivorda kim elendi, kimler finalist| Survivorda kim gitti? Serhat Akın, Adem Kılıççı, Ogeday Girişken kimdir?

21 Haziran 2017 23:57

Survivor'da heyecan dorukta. Ünlüler takımında kalan 2 kişi ile gönüllüler takımında kalan 1 kişi büyük bir mücadele veriyor. Bu akşam finalistler belli olacak ve yarışmaya 1 kişi veda edecek. Bu isimler Serhat Akın, Adem Kılıççı ve Ogeday Girişken arasından çıkacak.

Acun ilk finalist olarak Adem'in ismini açıkladı.Ardından ikinci finalist Ogeday oldu. Serhat şampiyonluk hayallerine veda etti.

Survivor'da adaya kim veda etti, Survivor'da kim elendi, Survivor'da adadan kim gitti. Survivor'da kim finalist oldu? Survivor'da Kıbrıs’ta finalistler belli olacak nefesler tutuldu. Dün akşam Ogeday ve Serhat'ın oyunu kazanması ile Sema ile Adem sms oylamasına kalmıştı.

DÜN AKŞAM SEMA ELENDİ, ADEM KALDI

SMS oylamasında Adem yarı finale kalırken Sema Survivor’dan elendi. Hızlandırılmış turlarda şu ana kadar sırasıyla Berna, Sabriye ve İlhan adaya veda etti. Çeyrek finalde ise Sema elendi. Büyük final yarın... 5 aylık mücadelenin sonuna çok az kaldı. Bu akşam Survivor’da kim finalist olacak? sorusu herkesin aklını kurcalıyor. Yürekler ağızda bekliyorlar. Adem, Serhat ve Ogeday bu isimlerden hangisi şampiyonluk hayallerine bu kadar yakınken veda edecek.Final koltuğuna kimlerin oturacağı bu gece belli olacak. Acun'un ağzından çıkacak isim şampiyonluk adayı olacak.

Dün akşam kimin eleneceğini adaya kimin veda edeceğini merak ediyordu elenen isim Sema Apak oldu.

Survivor’da hızlandırılmış turlarda ilk önce Berna ardından Sabriye elenmişti dün akşam da İlhan Mansız elenmişti. Bu akşam yapılan yarı final öncesi yarışmalarda da elenen isim Sema Apak oldu.

Survivor'ın son haftasında bireysele dönen yarışmada tüm yarışmacılar kendilerini koruma altına almak için mücadele ediyor. 

NELER YAŞANDI?

Finale sadece 2 gün kala bugünkü Oyunda Adem'in rakibi olan Sema, puanı kazanmayı bildi. Survivor'da bu sezon oynan son oyunda Serhat'la karşılaşan Adem, oynanan oyunda topu defalarca düşürdü. Şanssız yarışmacıyı iyice gerisinde bırakan Serhat puanı kaptı.

Son parkurda Ogeday'la karşı karşıya gelen Adem'in atışlarda başarısız olunca sinirlendiği dikkatlerden kaçmadı.

Survivor 2017'deki son oyunda kozlarını paylaşan Adem ve Sema ikilisinin mücadelesinde kamera kayıtlarına bakıldı. Parkuda Ogeday'ın rakibi olan Sema, oyunu saniye farkla kazanarak puanın sahibi oldu. Kuzey Kıbrıs'taki büyük final öncesi oynanan son oyunda yarı final için elenen ikinci isim belli oldu.

SURVİVOR'DA YARI FİNALİSTLER BELLİ OLDU

Bu akşam iki kritik oyun daha oynandı. Survivor Kıbrıs finali için yarışan dört yarışmacı arasından iki kişi finale çıkmaya hak kazandı. İşte finale kalan isimler...  

Survivor'da adaya kim veda etti, Survivor'da kim elendi, Survivor'da adadan kim gitti. Survivor'da bu akşam oynanacak bireysel dokunulmazlığın ardından ada konseyi olacak. Survivor'dan kim elendi? sorusu cevap bulacak. Büyük final Kıbrıs'a geri sayım başladı. Sabriye'nin elenmesinin ardından sarsılan bireysel dokunulmazlığı alması ile Adem ve Kıbrıs'a kesin gidecek olan Sema bu akşamki konseyin en stressiz yarışmacıları olarak elenme adayı olmayacak. Survivor'ın 3 güçlü yarışmacısı Ogeday, Serhat ve İlhan arasında bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Kıran kırana geçecek mücadelenin ardından kazanan isimin belli olmasının ardından Survivor'da adaya kimin veda edeceğinin belli olacağı konsey yapıldı. Tüm gözler ve kulaklar Acun'da açıkladığı isim İlhan Mansız oldu.

Survivor Kıbrıs finali ne zaman?

Survivor’da büyük final için geri sayım başladı. Kıbrıs’ta yapılacak Survivor finaline artık sadece 5 gün kaldı. Bu akşam bir yarışmacı daha adaya veda edecek ve kalan 4 yarışmacı Kıbrıs finalinde çetin bir mücadele verecek.

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 22°C

 • Ankara

  Ankara 25°C

 • İzmir

  İzmir 26°C

 • Bursa

  Bursa 28°C

 • Trabzon

  Trabzon 20°C

TÜMÜ
Reklamı Geç