İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Ünlü sihirbaz Çerkezköylü'leri büyüledi

Ünlü sihirbaz Çerkezköylü'leri büyüledi
Ünlü sihirbaz Çerkezköylü'leri büyüledi

Türkiye’nin en ünlü illüzyonistlerinden biri olan Sermet Erkin, Tekirdağ’a bağlı Çerkezköy Belediyesi tarafından organize edilen Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında en güzel numaralarını Çerkezköylü’ler için sahneledi.

Çerkezköy ilçesinde sahne alan ünlü illüzyonist Sermet Erkin, birbirinden gizemli gösterileri ile izleyenleri adeta büyüledi. Sermet Erkin'in gösterilerini izleyenler arasında Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcıları İmdat Özgör ve Atilla Can, Çerkezköy Belediye Meclis Üyeleri Nedim Yılancı ve Ali Dede'nin yanı sıra yüzlerce Çerkezköylü yer aldı.
İzleyenlerin meraklı bakışları arasında birbirinden güzel numaralar yapan Sermet Erkin, gösterilerinin bazı bölümlerinde seyircilerden de yardım aldı. İzleyenlere unutamayacakları bir gece yaşatan Sermet Erkin, kendisini izleyen minik öğrenciler ve yüzlerce Çerkezköylü'den büyük alkış aldı.
Programı sırasında konuşma yaparak Çerkezköylü'lere hitap eden ünlü illüzyonist Sermet Erkin, "40'ıncı sanat yılımın içindeyim. Beni arayarak sizlerle buluşmama vesile olan Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Can'a çok teşekkür ediyorum" dedi.
Gösteri sırasında, çocuklar sahneye çıkmak için birbirleriyle yarışırken Sermet Erkin, kimi zaman da sihirbazlığın püf noktalarını kendisini izleyen çocuklarla paylaştı. 

AHMET KARDEŞ
TEKİRDAĞ

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.