İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Sümbül engelliler rakip tanımıyor

Basketbol Bölgesel Ligi D Grubu’nda mücadele eden Hakkari Sümbül Engelliler Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı, rakiplerini farklı yenerek, 2.

Basketbol Bölgesel Ligi D Grubu'nda mücadele eden Hakkari Sümbül Engelliler Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı, rakiplerini farklı yenerek, 2. sıradaki yerini korudu.


Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu bünyesinde Basketbol Bölgesel Lig D Grubu'nda mücadele eden Hakkari Sümbül Engelliler Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı, kendi evinde oynadığı maçlarda Şanlıurfa Bedensel Engelliler takımını 58-20, Diyarbakır Ortopedik Engelliler takımını ise 74-12 yenerek ligde 2. sıradaki yerini korudu.


Hakkari Sümbül Engelliler Spor Kulübü Takım Kaptanı İlyas Kaya, takımın her geçen gün daha da iyiye gittiğini ifade etti. Kalan maçlarını da kazanarak, ligi ilk 2'de tamamlamak istediklerini dile getiren Kaya, Play-Off müsabakalarında Hakkari'yi en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.


Sümbül Engelliler Spor Kulübü Başkanı İlhan Ertuş ise takımın başarısından dolayı tüm ekibi kutlayarak, kendilerine her zaman destek olan Vali Cüneyt Orhan Toprak ve forma sponsoru olan iş adamı Niyazi Ediş'e teşekkür etti.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.