Varol: "AK Parti belediyecilikte markadır"

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Alaaddin Varol, AK Parti’nin belediyecilikte bir marka olduğunu söyledi.

Varol:

15 Kasım 2017 10:09


Varol, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti. Belediye Başkanı Seyfi Dingil ve başkan yardımcıları tarafından karşılanan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Alaaddin Varol, Başkan Seyfi Dingil’den çalışmaları hakkında bilgi alarak başarılarının devamını diledi.


Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete, AK Parti İl Başkanı Ahmet Atıç, AK Parti İskenderun ilçe Başkanı Ayhan Bodur ve meclis üyeleri de eşlik etti.


İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ilçede yapılan çalışmalar ve projelerle ilgili Varol’a bilgiler verdi.


AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Alaaddin Varol ise AK Parti’nin belediyecilikte bir marka olduğunu belirterek, “Ülke genelinde belediyelerimizi sık sık ziyaret ederek halka hizmet noktasında fikir alışverişinde bulunuyoruz. AK Parti olarak belediyecilikte çığır açmış bir anlayışa sahibiz. Yerel yöneticiliği çok iyi yaparız ve bu konuda iddialıyız. İskenderun büyük önem verdiğimiz bir bölge. Başkanımızdan çalışmalar ile ilgili bilgiler aldık. İskenderun geleceği parlak bir şehrimizdir. Çalışmalarında belediye başkanımıza başarılar diliyoruz. İskenderun’a hizmet noktasında elimizden gelen tüm desteği vermeye hazırız” diye konuştu.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

HATAY HAVA DURUMU
11
°
C
Yağmurlu
 • Cuma
  Yağmurlu
  11°C
 • Cumartesi
  Az Bulutlu
  14°C
 • Pazar
  Parçalı Bulutlu
  14°C
 • Pazartesi
  Sağnak Yağışlı
  11°C
Reklamı Geç