Akyazılı Öğrencilere Veda Gecesi Düzenlendi

Avrupa Birliği Bakanlığının Hayat Boyu Öğrenme Projesi kapsamında Comenius çoklu okul ortaklığı çerçevesinde Akyazı Konuralp Anadolu Lisesi’ne…

Akyazılı Öğrencilere Veda Gecesi Düzenlendi

25 Eylül 2014 11:17

Avrupa Birliği Bakanlığının Hayat Boyu Öğrenme Projesi kapsamında Comenius çoklu okul ortaklığı çerçevesinde Akyazı Konuralp Anadolu Lisesi’ne misafir olan yabancı öğrenciler ve öğretmenler için veda gecesi düzenlendi.
Akyazı Kapalı Spor Salonunda Letonya, İskoçya, Polonya, İspanya, Yunanistan, Portekiz ve Finlandiya’lı 14’ü öğretmen ve 22’si öğrenciden oluşan 36 kişilik bir gurup için düzenlenen veda gecesinde saygı duruşunun bulunulması ve İstiklal Marşı okunmasının ardından Proje sorumlusu İngilizce öğretmeni Emine Karakurt Öztürk ve Okul Müdür vekili Hasan Can konuşma yaptı.
Katılımcı Letonya, İskoçya, Polonya, İspanya, Yunanistan, Portekiz ve Finlandiya‘lı Ülkelerin temsilcilerine Proje sorumlusu İngilizce öğretmeni Emine Karakurt Öztürk sertifika verdi. Proje ortağı Akyazı Konuralp Anadolu Lisesi müzik öğretmeni Çağla Öztürk ve Necati Uçan tarafından öğrencilerinde yer aldığı Yıldızlar müzik gurubu geceye iştirak edenleri eğlendirdi.
Gecenin finalinde Örf ve geleneklerimizde önemli yere sahip kına gecesi Letonya, İskoçya, Polonya, İspanya, Yunanistan, Portekiz ve Finlandiya’lı öğrencilerin yöresel kıyafetlerimizi giyerek canlandırmasıyla son buldu.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

İSTANBUL HAVA DURUMU
31
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Cumartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  31°C
 • Pazar
  Parçalı Bulutlu
  34°C
 • Pazartesi
  Parçalı Bulutlu
  34°C
 • Salı
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  33°C
Reklamı Geç