İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Ataşehir'de çocuklar sahne sanatları atölyesinde eğlenerek öğrenecek

Ataşehir’de hafta sonu gerçekleşecek etkinlikte çocuklar , "Sahne sanatları atölyesi"nde eğitmenler eşliğinde drama, dans, orff ve illüzyon gösterileri gerçekleştirerek sahne sanatlarının inceliklerini eğlenerek öğrenecekler.

Ataşehir'de hafta sonu gerçekleşecek etkinlikte çocuklar , "Sahne sanatları atölyesi"nde eğitmenler eşliğinde drama, dans, orff ve illüzyon gösterileri gerçekleştirerek sahne sanatlarının inceliklerini eğlenerek öğrenecekler.


Ataşehir'deki Watergarden İstanbul'da hafta sonu çocuklara yepyeni bir deneyim sunulacak. .Cumartesi günü saat 16.00'da Taze Pazar katında geçekleşecek olan “Sahne Sanatları Atölyesi” nde eğitmenler eşliğinde drama, dans, orff ve illüzyon gösterileri gerçekleştirecek olan çocuklar sahne sanatlarının inceliklerini eğlenerek öğrenecekler.


Yeme,içme ve eğlence merkezinde Pazar günü ise çocukları eğlenceli bir müzikal bekliyor. Minik ziyaretçiler, Saat 16.00'da Taze Pazar katında gerçekleşecek Masallar Diyarı çocuk müzikali ile hafta sonunu sonlandıracak.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.