İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Geleceğin girişimcileri Simurglu çocuklardan fabrika ziyareti

Simurglu öğrenciler Girişimcilik Haftası kapsamında Esenyurt’ta bir fabrikayı gezerek, dünya standartlarında üretim yapan tesisi detaylı şekilde inceleme fırsatı buldu.

Simurglu öğrenciler Girişimcilik Haftası kapsamında Esenyurt'ta bir fabrikayı gezerek, dünya standartlarında üretim yapan tesisi detaylı şekilde inceleme fırsatı buldu.


Eyüpsultan Belediyesi'nin Girişimci İş Adamları Vakfı ile birlikte düzenlemiş olduğu "Girişimcilik Haftası'' kapsamında Simurg'un genç girişimci adayları Esenyurt'ta bir fabrikayı gezerek, çalışma sistemleri hakkında bilgi sahibi oldu.


Geçtiğimiz günlerde açılışını Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın yaptığı Şehit Musa Özalkan Rami Bilgieviöğrencilerinin organize ettiği proje kapsamında gün boyunca firma ve üretim süreçleri hakkında detaylı bilgiler verildi. Bilgievi öğrencilerinden 6 ve 7'nci sınıflarda eğitim gören geleceğin girişimcileri dünya standartlarında üretim yapan tesisi detaylı şekilde inceleme fırsatı da buldu.


Fabrika ziyareti boyunca Son Üretim Yöneticisi Aykut Özman ve Genel Müdür Asistanı & İdari İşler Yöneticisi Taşkın Karabacak tarafından, üretim süreçleri hakkında genç girişimcilere detaylı bilgiler verildi.


Fabrikadaki üretim süreçlerini yerinde gören öğrenciler"Test ve Drenaj Vanası"ürününün üretim sürecine de katkıda bulundu.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.