Gazeteci Geçmen’e büyük vefa

Karşıyaka Belediyesi, geçen ay yaşamını yitiren Gazeteci İsmail Ragıp Geçmen’in adını Karşıyaka’da yaşatacak.

Gazeteci Geçmen’e büyük vefa

04 Ekim 2017 11:17

Yamanlar Mesire Alanı içinde oluşturulan, paintball sahası, tırmanma duvarı ve yürüyüş parkurlarını kapsayan ’Macera Alanı’na usta gazetecinin ismi verilecek.İsim verme töreni 7 Ekim Cumartesi günü saat 14.00’te, Yamanlar Mesire Alanı içinde yapılacak. Törene; Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen, Geçmen’in gazeteci dostları ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katılacak. Paintball sahası, tırmanma duvarı ve yürüyüş parkurlarını kapsayan alanda Geçmen’in fotoğrafının ve özgeçmişinin yer aldığı pano da bulunacak.“Herkesi törene bekliyoruz”


Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, “İsmail Ragıp Geçmen, yaşamını güzelliklere adayan iyi bir baba, iyi bir Atatürkçü ve iyi bir gazeteciydi. Erken yaşta kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Onun hatırasını Karşıyakamızda yaşatacağımız için mutluyuz. Tüm sevenlerini ve macera tutkunlarını cumartesi günü yapılacak olan törenimize bekliyoruz” dedi.“Teşekkürler”


İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen ise “İsmail; gezmeyi, fotoğraflamayı seven ve yaşama renk katan bir arkadaşımız ve üyemizdi. Böyle bir alana isminin verilmesi hepimiz için yerinde ve anlamlı oldu. Karşıyaka Belediyesine, hassas düşüncesi için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

İZMİR HAVA DURUMU
29
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Çarşamba
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  29°C
 • Perşembe
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  30°C
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  30°C
 • Cumartesi
  Çok Bulutlu
  33°C
Reklamı Geç