İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Kemalpaşa'da mahalle buluşmaları devam ediyor

Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, mahalle buluşmaları kapsamında Armutlu Mahalle sakinlerine ile bir araya geldi.Mahalle buluşmaları etkinliği düzenleyerek vatandaşlarla istişarelerde bulunan Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, ‘Kemalpaşamızı birlikte yöneteceğiz' anlayışı ile sürekli olarak vatandaşlarla bir araya geldiklerini söyledi. “Bulunduğumuz yer, makam itibariyle bu şehrin dört bir tarafındaki problemleri çözmek en büyük görevimizdir” diyen Başkan Uğurlu, Armutlu Mahallesine yaptıkları ve yapacakları çalışmalarla dokunmaya devam edeceklerini vurguladı.Çalışmalar hakkında bilgi verdi


Uğurlu, "Kemalpaşa'da belediyecilik hizmetlerini halkımızın ihtiyaçlarını dikkate alarak yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Gelenekselleşen mahalle buluşmalarımız ile gücümüzü aldığımız hemşehrilerimizle, Kemalpaşamızın geleceği için hasbıhal ediyoruz. Bu buluşmalar, yapılan hizmetlerin anlatılmasına ve hizmet planımızın şekillenmesine katkı sağlıyor. Armutlu Mahallemizde devam eden çalışmalarımız olan Armutlu Sosyal Yaşam Kompleksi ve Yüzme Havuzu, Armutlu Sevgi Yolu ve Armutlu Bilgi Evi ile ilgili vatandaşlarımıza bilgi verdik. Yine yakın zamanda yapımına başlayacağımız Armutlu Meydanı projemiz ile Armutlu Gençlik Merkezi projemiz hakkında bilgi verip istişarelerde bulunduk. Armutlu Mahallemizin sokaklarındaki İZSU, TEDAŞ ve İZMİRGAZ tarafından yapılan kazı çalışmaları tamamlandığında tüm sokakları kilitli parke taşı ile yenileyeceğimizi söyledik" dedi."Daha fazla yatırım yapacağız"


Kemalpaşa'nın sanayi, ticaret, eğitim, kültür ve turizm alanlarıyla İzmir'in cazibe merkezlerinden biri haline geldiğini söyleyen Başkan Uğurlu, "Kemalpaşa Belediyesi olarak üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız ve ekip arkadaşlarımızla birlikte yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kemalpaşa'da gerçekleştirdiğimiz projeler sadece ilçe halkının değil tüm şehrin yararlandığı, merak ettiği prestijli yatırımlar oldu. Bu doğrultuda Armutlu Mahallemiz de hak ettiği hizmetlere kavuştu. İnşallah Armutlu Mahallemize daha fazla yatırım yapacağız. Bugün mahallemize yapacağımız yatırımlarla ilgili istişare edip yatırımlarımızı bu doğrultuda şekillendireceğiz" diyerek konuşmasını tamamladı. Başkan Uğurlu, konuşmasının ardından mahalle sakinlerini dinledi ve soruları cevapladı.

BUGÜN NELER OLDU?

Gazete 1. Sayfalar

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.