Bakan Arslan AK Parti Kağızman İlçe Kongresine katıldı

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, AK Parti Kağızman 6’ncı Olağan Kongresine katıldı.

Bakan Arslan AK Parti Kağızman İlçe Kongresine katıldı

28 Eylül 2017 14:09


Kongreye, Bakan Arslan’ın yanı sıra, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, AK Parti Kars Milletvekili Selahattin Beyribey, AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalık parti yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.


Kongrede konuşan Bakan Arslan, "Bugün yıllardır AK Parti ile omuz omuza veren herkes halen yine AK Parti çatısı altında çok şükür birlikteliğimizi kimse bozamadı. Bayrak yarışlar aynı heyecan ve özveri ile hiç tükenmeden devam ediyor. Ak Parti hükümetleri bugün İstanbul’a ne yatırım yaptıysa doğuya güneydoğuya Türkiye’nin her yerine hiçbir ayrım yapmadan aynı hizmetleri götürdü. Kars için yapılan hizmetler ortada ulaşımdan sağlığa eğitimden sulama hizmetlerine kadar bu yatırımları bundan 16 yıl önce söyleselerdi kimse inanmazdı. Eskiden gelip bir kamyon taş döküp milleti kandırıp seçimden sonra bir daha kimse uğramazdı ama şimdi hamd olsun ne söz verdiysek Genel Başkanımız Recep Tayip Erdoğan ve ekip arkadaşlarının yoğun çabaları ile hepsi gerçek oldu. Bölgemizde oynanan oyunlara asla müsaade etmeyeceğiz. Bu coğrafyada 80 milyon herkes kardeştir. Türkiye’nin büyümesini, güçlenmesini istemeyenler tıpkı 15 Temmuz gecesi gibi bugün de farklı yollarla bizleri bölmeye parçalamaya çalışıyorlar ama nafile, başaramayacaklar. Türkiye iktidarına güvenen halkı ile tek vatan tek bayrak tek millet anlayışı ile daha da büyücek ve gelişecektir" dedi.


Kongre sonrası vatandaşlarla bir süre sohbet eden Bakan Arslan daha sonra ilçeden ayrıldı. Kongrede, İlçe Başkanlığına atanan Nesim Eydoğan tek liste ile girdi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KARS HAVA DURUMU
28
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Perşembe
  Parçalı Bulutlu
  28°C
 • Cuma
  Parçalı Bulutlu
  25°C
 • Cumartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  25°C
 • Pazar
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  25°C
Reklamı Geç