İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Fotoğraf Sanatçısı Beşli'den Kars36spor'a anlamlı destek

Fotoğraf Sanatçısı Özgen Beşli’den Kars36spor’a anlamlı destek, Beşli, düzenleyeceği fotoğraf sergisinden elde edilecek geliri Kars36spor’a bağışlayacak.

Fotoğraf Sanatçısı Özgen Beşli'den Kars36spor'a anlamlı destek, Beşli, düzenleyeceği fotoğraf sergisinden elde edilecek geliri Kars36spor'a bağışlayacak.


Kars'ta 29 Ekim-5 Kasım 2017 tarihinde Kars Halk Eğitim Merkezi Sergi Salonu'nda ‘Fotoğraf Diliyle Ani' adlı 4'üncü kişisel sergisini düzenleyecek olan Fotoğraf Sanatçısı Özgen Beşli, sergideki satışlardan elde edilecek tüm geliri Kars36spor'a bağışlayacağını bildirdi.


Memleketi Kars'ın gelişimi, tanıtımı ve başarısı için elinden ne geliyorsa yapmaya hazır olduğunu bildiren Beşli, sporun bir şehrin şehir olma kültüründeki en önemli nişanelerden biri olarak, kardeşlik ve dostluk duygusunu pekiştiren son derece önemli faaliyetler arasında yer aldığını ifade etti.


Beşli, Anİ'de çektiği ve hepsi birbirinden özel fotoğraflarının satışından elde edilen gelirle, Kars36spor'a, hem maddi hem de manevi bir destek de bulunmak istediğini, bu şekilde de memleketine sevdalı bir Karslı olarak yaşadığı şehrin spor kulübüne katkıda bulunmuş olmanın huzurunu yaşayacağını belirtti.


Beşli, geçtiğimiz yıl 29 Ekim sergisinden elde edilen geliri 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri ve Kars Dolunay Derneği'ne bağışlamıştı.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.