İl Millî Eğitim Müdürü Aşım okulları inceledi

Kırklareli Millî Eğitim Müdürü Murat Aşım.

İl Millî Eğitim Müdürü Aşım okulları inceledi

03 Ekim 2017 15:51

eğitimle ilgili sorunları yerinde görmek, öğretmen ve öğrencilerle sıcak temas içerisinde olmak amacıyla okul ziyaretleri kapsamında Merkez Şehit Astsubay Piyade Üstçavuş Göktan Özüpek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Bilal Yapıcı Anaokulu, ile Kırklareli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde incelemelerde bulundu.


İl Millî Eğitim Müdürü Murat Aşım, ilk olarak İlimiz Merkez Şehit Astsubay Piyade Üstçavuş Göktan Özüpek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde incelemelerde bulunarak, öğretmen ve öğrencilerle bir süre sohbet etti. Derslere iştirak eden Aşım, öğrencilerle sohbet ederek eğitim öğretim hakkında dilek ve isteklerini dinledi.


Daha sonra Bilal Yapıcı Anaokulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Murat Aşım, okul müdüründen okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Aşım, burada öğretmen ve öğrencilerle görüşerek, çocuklarla samimi ortamda sohbet etti.


Buradan Kırklareli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine geçen İl Milli Eğitim Müdürü Aşım, okulda incelemelerde bulundu, öğretmen ve öğrencilerle bir süre görüştü. Öğretmenlerle toplantı yaparak, karşılaşılan aksaklıklar, ihtiyaç ve istekleri dinledikten sonra okulların tüm birimlerini gezip incelemelerde bulunan Aşım, idareci ve öğretmenlere yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KIRKLARELİ HAVA DURUMU
30
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Perşembe
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  30°C
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  32°C
 • Cumartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  32°C
 • Pazar
  Parçalı Bulutlu
  34°C
Reklamı Geç