Akpınar ve Akçakent İlçe kongreleri yapıldı

AK Parti Kırşehir Akpınar ve Akçakent İlçe Başkanlıklarında olağan genel kongreler tamamlandı.

Akpınar ve Akçakent İlçe kongreleri yapıldı

30 Eylül 2017 18:29


2 İlçede gerçekleşen kongreye İl Başkanı Muzaffer Aslan, milletvekilleri Salih Çetinkaya, Mikail Arslan, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, İl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş ve çok sayıda partili katıldı. Her iki İlçede düzenlenen kongrelerde divan başkanlığını Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş yaptı.


Kongrelerde konuşan AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, birliktelik çağrısı yaparak 2019 seçimlerinin önemini anlattı ve AK Parti’nin tüm teşkilatları ile birlikte çalışmalar başlattığını ifade etti.


AK Parti Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan ise, ilçelerde yatırımların devam edeceğini söyleyerek, "İlçe merkezleri eksikliklerini tespit ederek çalışmalara başladık. Şuan açılışlarını beklediğimiz çalışmalar da var. İlerleyen süreçlerde de yeni çalışmaları başlatacak ve ilçelerimiz için projeler çizeceğiz” dedi.


Yapılan kongrenin ardından AK Parti Akpınar İlçe Başkanlığına Celal Can, Akçakent İlçe Başkanlığına ise Nejdet Yıldız başkan olarak seçildi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KIRŞEHİR HAVA DURUMU
11
°
C
Az Bulutlu
 • Perşembe
  Az Bulutlu
  11°C
 • Cuma
  Az Bulutlu
  13°C
 • Cumartesi
  Az Bulutlu
  13°C
 • Pazar
  Parçalı Bulutlu
  14°C
Reklamı Geç