Başkanlar, Başiskele’deki kurs merkezlerini ziyaret etti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Başiskele’de bulunan kurs merkezlerini ziyaret ettiler.

Başkanlar, Başiskele’deki kurs merkezlerini ziyaret etti

14 Mart 2018 12:41


Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Başiskele’de hizmet veren kurs merkezlerini ziyaret ederek kurlarda yapılan çalışmalar ve eğitimleri incelediler. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın yanı sıra AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Dr. Şahin Talus’un da yer aldığı heyet, ilk olarak Şehitekrem Mahallesi’nde yer alan Bahçecik Sosyal Yaşam ve Gençlik Merkezini ziyaret etti. Burada kursiyerler ile sohbet eden başkanlar, verilen eğitimler ve yapılan işler hakkında bilgi aldı.


Daha sonra Barbaros Mahallesi’nde hizmet veren Karşıyaka KO-MEK’i ziyaret eden Karaosmanoğlu ve Ayaz, kurs merkezini gezerek incelemelerde bulundu. Kursiyerlerle yakından ilgilenen Başkan Karaosmanoğlu ve Hüseyin Ayaz, kursiyerlerin sorunlarını dinledi. Dersler ve kursiyerlerin yaptıkları ürünler hakkında da bilgi alan başkanlar, kursiyerlere başarılar diledi. Kurslara ve eğitimlere olan yoğun ilgiden dolayı memnun kaldığını söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Evlerinizde televizyon karşısında vakit geçirmektense gelin buralara hem sosyalleşin hem de becerilerinize beceri katın” dedi.


Kursiyerler de yapılan hizmetlerden dolayı her iki başkana da ayrı ayrı teşekkür ettiler.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KOCAELİ HAVA DURUMU
33
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Cumartesi
  Parçalı Bulutlu
  33°C
 • Pazar
  Az Bulutlu
  33°C
 • Pazartesi
  Az Bulutlu
  33°C
 • Salı
  Az Bulutlu
  32°C
Reklamı Geç