İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Serdar Tuncer Gebzeliler ile buluştu

Gebze Belediyesi tarafından Çanakkale Zaferi’nin yıldönümü vesilesi ile düzenlenen etkinlikte Gebzelileri ile bir araya gelen Serdar Tuncel, şiirlerini Kocaelili vatandaşlar için seslendirdi.

Gebze Belediyesi tarafından Çanakkale Zaferi'nin yıldönümü vesilesi ile düzenlenen etkinlikte Gebzelileri ile bir araya gelen Serdar Tuncel, şiirlerini Kocaelili vatandaşlar için seslendirdi.


Gebze Belediyesi kültür-sanat etkinlikleri kapsamında Serdar Tuncer Gebzelilerle bir araya geldi. Gebze Kültür Merkezi salonunun dolduran Gebzeliler Serdar Tuncer'in eşsizi yorumu ile güzel bir şiir akşamı yaşadı. Gebze Belediyesi ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) iş birliğinde gerçekleşen “İstiklalden İstikbale” konulu programa Gebzeliler yoğun ilgi gösterdi. Program, Kuranı Kerim tilaveti ile başladı.


Etkinlikte Çanakkale Zaferi hakkında bilgiler aktaran Serdar Tuncer, “Çanakkale'den bahsederken hep belirli tarihler üzerinde duruyoruz. Öncesini sonrasını iyi araştırmıyoruz. Bu sefer bazı şeyler eksik kalıyor. Bundan 100 sene sonra 15 Temmuz gecesini anlatırken de sadece o geceyi anlatırsak bazı şeyler eksik kalır. Öncesinde yaşananları bilmek önemli. Sonrasında oynanmak istenen oyunları bilmek birilerinin olayları daha iyi anlamamıza vesile olur” dedi.


Konuşmasının ardından Tuncer, birbirinden güzel Çanakkale temalı şiirleri Gebzeliler için seslendirdi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.