İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Sipahiler ve Sevindikli Göletleri'nin çehresi değişiyor

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Kocaeli ve İstanbul’dan birçok vatandaşın piknik için ziyaret ettiği Sipahiler ve Sevindikli Göletleri’ndeki çalışmaları inceledi.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Kocaeli ve İstanbul'dan birçok vatandaşın piknik için ziyaret ettiği Sipahiler ve Sevindikli Göletleri'ndeki çalışmaları inceledi.


Kocaeli'nin Körfez ilçesinde yer alan Sipahiler ve Sevindikli Göletlerinin etrafında devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkan İsmail Baran ve Başkan Yardımcısı Levent Yılmaz yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Başkan İsmail Baran, bölgede yoğun bir çalışma yürütüldüğünü belirterek, sadece çevre düzenleme değil, göletteki balık sayısının arttırılması noktasında da çalışma yapıldığını belirtti.


Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, incelemeler sonrasında yaptığı açıklamada, “Gölümüzün etrafında düzenleme ve yeşillendirme çalışmalarımız devam ediyor. Sadece çevre değil, gölet içindeki balık sayısını arttırmak için yavruları bırakıyoruz. Halkımız bu güzel bölgelerde dinlenirken, balık tutma imkânı da bulmuş olacak. Sipahiler Göleti'nin etrafında çalışmalarımız tamamladık, hizmete açtık. Sevindikli Göleti için de halkımızın talepleri vardı. Şimdi orada düzenleme çalışması devam ediyor. 16 köyümüz de birçok piknik alanları oluşturduk. Göllerimizin halkın kullanımına açma noktasında yapılan çalışmalardan dolayı vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.