Künye

İhlas Haber Ajansı A.Ş.

İstanbul Genel Müdürlük
Telefon: 0 212 454 33 33
Faks    : 0 212 454 33 35
29 Ekim Cad. İhlas Plaza No:11 A/21 34197 Yenibosna-İstanbul

Genel Müdür
Hamit Arvas

İhlas Medya Ankara Temsilcisi
Batuhan Yaşar

İrfan Altıkardeş 
Haber Genel Koordinatörü
irfan.altikardes@iha.com.tr
Operasyon Koordinatörü 
Özgür Yorul
ozgur.yorul@iha.com.tr
Pazarlama Koordinatörü
Dr. Burak Varlık
burak.varlik@iha.com.tr
Mali İşler Koordinatörü
İsmail Kağnıcı
ismail.kagnici@iha.com.tr
Bilgi İşlem Koordinatörü
Murat Kasapoğlu
murat.kasapoglu@iha.com.tr
Yazılı Haberler Müdürü
Mehmet Ömer Kılıç
omer.kilic@iha.com.tr
Görüntülü Haberler Müdürü
Esra Şimşek
esra.yargici@iha.com.tr
Ekonomi Haberleri Müdürü
Zafer Okay
zafer.okay@iha.com.tr 
İnternet Haberleri Müdürü
Oktay Kurtoğlu
oktay.kurtoglu@iha.com.tr
İstanbul Bölge Müdürü
Oğuzhan Güven
oguzhan.guven@iha.com.tr
Spor Haberleri Müdürü
Mustafa Karagöl
mustafa.karagol@iha.com.tr
Uluslararası Haber Müdür Vekili
Yaprak Mutlu
yaprak.mutlu@iha.com.tr
İnsan Kaynakları Müdürü 
Ahmet Turan Güneş
ahmet.gunes@iha.com.tr 
Finans ve İdari İşler Müdürü
Bilal Koç
bilal.koc@iha.com.tr
Yurtdışı Finans & Dış İlişkiler Müdürü
M. Fatih Yazıcı
fatih.yazici@iha.com.tr
 Canlı Yay&Haber Prod. Müdürü
Mehmet Demirbağ
mehmet.demirbag@iha.com.tr

iha.com.tr

Genel Yayın Yönetmeni
Ömer Söztutan
omer.soztutan@tg.com.tr
Şef Editör
Serhat Ural
serhat.ural@iha.com.tr
Kurumsal Haber Koordinatörü
Mehmet Tekin
reklam@iha.com.tr
mehmet.tekin@iha.com.tr

Editörler

Mustafa Arıdoru
mustafa.aridoru@iha.com.tr
Şifa Kaymak 
sifa.kaymak@iha.com.tr
Ayşen Korkmaz
aysen.korkmaz@iha.com.tr
Canan Beştaş  
canan.bestas@iha.com.tr
Şeyda Öksüz 
seyda.oksuz@iha.com.tr

İnternet Sayfaları Yönetimi
Dijital Varlıklar Görsel Medya ve İnternet Hizmetleri Ltd. Şti
www.dijitalvarliklar.com.tr
(Bir İhlas Holding Kuruluşudur)

 

BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ

Adana Bölge Müdürü
Adnan Kulak
0 322 459 85 05
0 505 383 50 03
adnan.kulak@iha.com.tr
Ankara Bölge Müdürü
Beyazıt Cebeci
0 312 419 05 00
0 505 403 28 87
beyazit.cebeci@iha.com.tr
Antalya Bölge Müdürü
Cafer Eser
0 242 244 22 05
0 532 663 88 07
cafer.eser@iha.com.tr
Aydın Bölge Müdürü
İbrahim Kılınç
0 256 213 43 13
0 505 447 23 63
ibrahim.kilinc@iha.com.tr
Bursa Bölge Müdürü
İhsan Altıkardeş
0 224 220 70 30
0 505 388 12 80
ihsan.altikardes@iha.com.tr
Diyarbakır Bölge Müdürü
Abdulkerim Kantarcıoğlu
0 412 228 51 73
0 505 254 11 43
kerim.kantarcioglu@iha.com.tr
Elazığ Bölge Müdürü
Halil İbrahim Varlı

0505 377 82 92
ibrahim.varli@iha.com.tr
Erzurum Bölge Müdürü
Ayhan Türkez
0 442 233 93 79
0 505 944 17 17
ayhan.turkez@iha.com.tr
Eskişehir Bölge Müdürü
M. Emin Toker
0 222 221 50 60
0 539 929 05 87
emin.toker@iha.com.tr
Gaziantep Bölge Müdürü
Ahmet Orhan Akın
0342 230 63 86
0505 387 79 90
orhan.akin@iha.com.tr
İstanbul Bölge Müdürü
Oğuzhan Güven
0212 454 39 55

oguzhan.guven@iha.com.tr
İzmir Bölge Müdürü
Özcan Aydın
0232 445 90 00 
0542 245 27 92
ozcan.aydin@iha.com.tr
Kayseri Bölge Müdürü
Cem Atakan
0352 222 91 40
0533 695 38 74
cem.atakan@iha.com.tr
Kocaeli Bölge Müdürü
İbrahim Çorbacı
0262 331 31 44
0505 375 59 86
ibrahim.corbaci@iha.com.tr
Konya Bölge Müdürü
M. Kenan Arvas
0332 238 58 32
0505 377 82 90
kenan.arvas@iha.com.tr
Samsun Bölge Müdürü
Ali Yılmaz Ergen
0362 432 47 51
0505 374 87 40
aliyilmaz.ergen@iha.com.tr
Sivas Bölge Müdürü
Göktürk Fırat

0535 749 39 09
gokturk.firat@iha.com.tr
Trakya Bölge Müdürü
Mefail Akçatepe
0282 263 22 73
0505 374 87 01
mefail.akcatepe@iha.com.tr
Trabzon Bölge Müdürü
Öner Seven
0462 230 57 31
0505 388 47 74
oner.seven@iha.com.tr
Van Bölge Müdürü
Şükrü Akyüz
0432 214 65 23
0530 204 52 61
sukru.akyuz@iha.com.tr

YURTİÇİ BÜROLAR

Adıyaman 
G. Ahmet Arslantaş  
Tel: 0416 214 87 16
Cep: 0505 298 04 12
ahmet.arslantas@iha.com.tr
Afyon
Gökten Ceylan
Tel: 0272 213 18 04
Cep: 0541 655 37 00
afyon@iha.com.tr
Aksaray
Yasin Can
Cep: 0530 540 41 00

yasin.can@iha.com.tr
Bodrum
Eren Ayhan
Cep: 0549 870 34 22

eren.ayhan@iha.com.tr
Balıkesir 
Bahadır Demirçeviren
Tel: 0266 239 33 33
Cep: 0507 481 94 18
bahadir.demirceviren@iha.com.tr
Batman
Mehmet Şükrü Yıldırım
Tel: 0488 212 24 57
Cep: 0506 740 10 48
sukru.yildirim@iha.com.tr
Çanakkale
Gürkan Düzenli
Tel: 0286 212 16 30 
Cep: 0534 714 93 62
gurkan.duzenli@iha.com.tr
Çorum
Bülent Özkaleli
Tel: 0 364 225 17 35
Cep: 0 505 386 99 55
bulent.ozkaleli@iha.com.tr
Denizli
Medeni Topaloğlu
Cep: 0537 527 05 76

medeni.topaloglu@iha.com.tr
Düzce 
Ali Yıldız
Cep: 0505 511 14 02

ali.yildiz@iha.com.tr
Edirne 
Koray Ustabaşı
Cep: 0542 631 22 53

koray.ustabasi@iha.com.tr
Edremit 
Bekir Terzioğlu
Tel: 0266 372 33 00
Cep: 0505 265 19 78
bekir.terzioglu@iha.com.tr
Gebze
Kadir Kaan Kızıl
Tel: 0262 331 31 44
Cep: 0535 294 74 32
kaan.kizil@iha.com.tr
Giresun 
Ahmet Bilge
Cep: 0 549 870 19 63

ahmet.bilge@iha.com.tr
Hakkari  
Feyzullah Taş 
Tel: 0438 211 71 69
Cep: 0505 440 39 66
feyzullah.tas@iha.com.tr
Kahramanmaraş  
Muhammet Özer
Tel: 0344 223 53 52
Cep: 0543 241 69 76
muhammet.ozer@iha.com.tr
Kadıköy  
Mustafa Esen
Tel: 0216 418 85 91
Cep:0532 581 45 89
mustafa.esen@iha.com.tr
Kars
Işık Çapanoğlu
Cep: 0507 203 77 64

isik.capanoglu@iha.com.tr
Karabük 
Yasin Erdem 
Tel: 0370 412 35 33
Cep: 0505 628 52 01
yasin.erdem@iha.com.tr
Kilis
Mehmet Ali Dağ
Tel: 0348 822 37 21
Gsm: 0505 383 35 85 - 0542 583 95 62
mehmetali.dag@iha.com.tr
Karaman
Mehmet Dağlı
Tel: 0338 213 53 70
Gsm: 0505 377 82 96
mehmet.dagli@iha.com.tr
Kırşehir
Enderhan Öz
Tel: 0386 212 61 18
Gsm: 0542 601 68 47
enderhan.oz@iha.com.tr
Kütahya
Hüseyin Efe
Tel: 0274 224 70 80
Gsm: 0505 385 82 24
huseyin.efe@iha.com.tr 
Manisa
Önder Aydın
Tel: 0236 231 63 32
Gsm: 0531 216 31 00
onder.aydin@iha.com.tr
Malatya
Cahit Özçelik
Tel: 0422 324 44 57
Gsm: 0507 534 57 40
cahit.ozcelik@iha.com.tr
Mersin
Hüseyin Kar
Tel: 0324 336 04 98
Gsm: 0505 578 93 92
huseyin.kar@iha.com.tr
Nevşehir
Coşkun Sağlamdin
Gsm: 0530 242 70 71

coskun.saglamdin@iha.com.tr
Niğde
Yasin Esen
Gsm: 0531 395 56 16

yasin.esen@iha.com.tr
Ordu
Metin Akyürek
Tel: 0452 223 23 75
Gsm: 0505 374 27 27
metin.akyurek@iha.com.tr
Rize
Bayram Ali Sarı
Gsm: 0542 243 84 84

bayram.sari@iha.com.tr
Sakarya
Bilal Bilir
Tel : 0264 278 83 20
Gsm: 0505 254 11 47 - 0538 946 11 26
bilal.bilir@iha.com.tr
Şanlıurfa
Şinasi İnan
Tel: 0414 316 32 63
Gsm: 0553 871 34 48
sinasi.inan@iha.com.tr
Tokat
Nurhan İçmez
Tel: 0356 212 38 73
Gsm: 0505 573 54 41
nurhan.icmez@iha.com.tr
Uşak
Ertunç Öztürk
Tel: 0276 233 13 33
Gsm: 0533 414 41 66
ertunc.ozturk@iha.com.tr
Yozgat
Bahadır Gökgül
Tel: 0354 212 12 23
Gsm: 0543 814 51 83
bahadir.gokgul@iha.com.tr
Zonguldak
Onur Altındağ
Tel: 0372 252 25 45
Gsm: 0541-536 61 67
onur.altindag@iha.com.tr 
Reklamı Geç