İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Kırkağaç'ta Taekwondo coşkusu

Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde minik Taekwondo sporcuları kuşak sınavında ter dökerken aileler de çocuklarını yalnız bırakmadı.

Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde minik Taekwondo sporcuları kuşak sınavında ter dökerken aileler de çocuklarını yalnız bırakmadı.


Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde küçük Taekwondo'cular Ekim ayı kuşak sınavında ter döktü. Taekwondo Antrenörleri Serkan Açıkgöz, Murat Döker ve Serkan Gündoğan önderliğinde yapılan kuşak sınavında 50 öğrenci bir üst kuşağa terfi etme başarısı gösterdi. Kapalı Spor Salonunda düzenlenen ve büyük heyecana sahne olan kuşak sınavını çok sayıda Kırkağaçlı izledi. Tribünleri dolduran Kırkağaçlılar, küçük Taekwondo'culara büyük destek verdi. Hedeflerinin Taekwondo'da büyük şampiyonlar yetiştirmek olduğunu söyleyen Antrenör Serkan Açıkgöz “Kırkağaç'ta gelecek nesillerin şampiyonlarını yetiştirmeye devam ediyoruz. Hedefimiz buradan büyük şampiyonlar yetiştirmek. Yine bir kuşak sınavı heyecanı yaşadık. Kuşak sınavlarımızı 4 ayda bir yapıyoruz. 50 öğrencimiz bir üst kuşağa terfi ettiler. Kırkağaç'ta Taekwondo'ya olan ilgi bizleri çok mutlu ediyor. Tüm sporcularımıza yeni kuşakları hayırlı uğurlu olsun” dedi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.