Saruhanlı’da 23 Nisan Futbol Turnuvası

Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen futbol turnuvasının şampiyonu Neval Yaralı Milli Egemenlik Ortaokulu oldu.

Saruhanlı’da 23 Nisan Futbol Turnuvası

17 Nisan 2018 17:17


Saruhanlı’da ortaokullar arası 23 Nisan Futbol Turnuvası düzenlendi. 11 takımın mücadele ettiği turnuvada yapılan karşılaşmalar sonrası Neval Yaralı Milli Egemenlik Ortaokulu birinci, Dilek Mahallesi Şehit Emrah Akman Ortaokulu ikinci, Büyükbelen Ortaokulu üçüncü, İshakçelebi Şehit Hüseyin Koşar Ortaokulu ise dördüncü oldu. Kupa töreninde konuşan Saruhanlı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Işık, turnuvaya katılan takımlara gösterdikleri performanstan dolayı teşekkür ederek, "Bu organizasyonun yapılmasında tüm öğretmen arkadaşlarımı ve öğrencilerimizi tebrik ediyor ve kutluyorum. Bu yarışmalara, bu etkinliklere katılmak çok önemli. Aslında yarışmadan çok, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en iyi şekilde değerlendirmek, hissetmek ve kutlamak amacımız. Bu anlamda sizlerde destek verdiniz, katkı sağladınız" dedi.


Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hayri Tokmakçı da turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen İlçe Koordinatörleri Beden Eğitimi dersi öğretmenleri İsa Kocaoğlu ve Mehmet Sudeş’e plaket takdim etti.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

MANİSA HAVA DURUMU
36
°
C
Sıcak
 • Salı
  Sıcak
  36°C
 • Çarşamba
  Sıcak
  35°C
 • Perşembe
  Sıcak
  35°C
 • Cuma
  Sıcak
  35°C
Reklamı Geç