İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

(Özel haber) Jandarma öğrencileri sevindirdi

Mardin’in Midyat İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından askeri yerleşkeye davet edilen öğrencilere çeşitli etkinlikler düzenlenerek hediyeler verildi.

Mardin'in Midyat İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından askeri yerleşkeye davet edilen öğrencilere çeşitli etkinlikler düzenlenerek hediyeler verildi.


Midyat İlçe Jandarma Komutanlığınca çocuklara yönelik etkinlik düzenlendi. Jandarma komutanlığı yerleşkesinde düzenlenen etkinliğe İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı İbrahim Halil Çiftçi, Jandarma Komando Tabur Komutanı Binbaşı Zafer Pasinlioğlu, Merkez Jandarma Karakol Komutanı Kıdemli Çavuş Muharrem Durmaz ile 110 öğrenci ve öğretmenleri katıldı. Etkinliğe katılan Budaklı, Yolbaşı ve Merkez Gazi Paşa ilköğretim okulu öğrencilerine trafik ve trafik işaretleri hakkında bilgiler verildi. Öğrencilere drone kayıt kamerası ve askeri araçların özellikleri anlatıldı.


Eğitimli köpeklerle gösterinin de yapıldığı etkinlikleri büyük bir ilgiyle izleyen öğrencilerin sevinçleri yüzlerine yansıdı. Etkinliğin ardından öğrencilere tatlı ikram edilerek çeşitli hediyeler verildi. Etkinliğe katılan öğrenciler merak ettikleri bir çok konuyu öğrendiklerini ve unutamayacakları bir gün geçirdiklerini belirterek askerlere teşekkür etti.

BUGÜN NELER OLDU?

Gazete 1. Sayfalar

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.