(Özel haber) Jandarma öğrencileri sevindirdi

Mardin’in Midyat İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından askeri yerleşkeye davet edilen öğrencilere çeşitli etkinlikler düzenlenerek hediyeler verildi.

(Özel haber) Jandarma öğrencileri sevindirdi

15 Kasım 2017 11:13


Midyat İlçe Jandarma Komutanlığınca çocuklara yönelik etkinlik düzenlendi. Jandarma komutanlığı yerleşkesinde düzenlenen etkinliğe İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı İbrahim Halil Çiftçi, Jandarma Komando Tabur Komutanı Binbaşı Zafer Pasinlioğlu, Merkez Jandarma Karakol Komutanı Kıdemli Çavuş Muharrem Durmaz ile 110 öğrenci ve öğretmenleri katıldı. Etkinliğe katılan Budaklı, Yolbaşı ve Merkez Gazi Paşa ilköğretim okulu öğrencilerine trafik ve trafik işaretleri hakkında bilgiler verildi. Öğrencilere drone kayıt kamerası ve askeri araçların özellikleri anlatıldı.


Eğitimli köpeklerle gösterinin de yapıldığı etkinlikleri büyük bir ilgiyle izleyen öğrencilerin sevinçleri yüzlerine yansıdı. Etkinliğin ardından öğrencilere tatlı ikram edilerek çeşitli hediyeler verildi. Etkinliğe katılan öğrenciler merak ettikleri bir çok konuyu öğrendiklerini ve unutamayacakları bir gün geçirdiklerini belirterek askerlere teşekkür etti.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Reklamı Geç