Milas’ta kurs kayıtları devam ediyor

Milas Halk Eğitimi Merkezinde Emlak Danışmanlığı Kursu eğitimlerine başlandı.

Milas’ta kurs kayıtları devam ediyor

14 Kasım 2017 13:41

Açık Alan (Kantinci) İşletmeciliği Kursu ve Kalorifer Ateşçiliği Kursu için kayıtlar devam ediyor.


Yeni eğitim öğretim döneminde bir ayda 145 adet kurs açan ve şuan 4 bin kursiyere hizmet veren Milas Halk Eğitimi Merkezi, kursiyerlerden gelen talepler doğrultusunda yeni kurslar açmaya devam ediyor. Milas Halk Eğitimi Merkezi, son olarak 120 saatlik bir eğitimi kapsayan Emlak Danışmanlığı Kursunu açtı. Eğitimlere başlanılan Emlak Danışmanlığı Kursu’nda bugün mesai saatleri içerisinde yeni kayıtlar yapılabiliyor.


Öte yandan 32 saatlik Açık Alan (Kantinci) İşletmeciliği Kursu için kayıtlar devam ediyor. 48 saatlik eğitimden oluşan Kalorifer Ateşçiliği Kursu için de kayıtların devam ettiği bildirilirken, bu belge olmadan asla kalorifer yakımı işleminin yapılamayacağına dikkat çekiliyor.


Kılıç Holding, Gümüşdoğa A.Ş., Sürsan A.Ş., Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Anahtar Teslim Eğitim Danışmanlık Hizmetleri, Esan Eczacıbaşı A.Ş., TAV Milas-Bodrum Terminal İşletmeciliği A.Ş. ve Milas Avcılar Derneği ile kurulan protokoller kapsamında ihtiyaç duyulan alanlarda eğitimler veren Milas Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, şirketlere ve STK’lara 3 bine yakın kursun eğitimine vermeye hazır olduğu belirtildi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

MUĞLA HAVA DURUMU
36
°
C
Sıcak
 • Salı
  Sıcak
  36°C
 • Çarşamba
  Az Bulutlu
  34°C
 • Perşembe
  Az Bulutlu
  34°C
 • Cuma
  Az Bulutlu
  33°C
Reklamı Geç