Enver Yılmaz yine zirvede

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın başarılı hizmetleri, anketlere yansımaya devam ediyor.

Enver Yılmaz yine zirvede

27 Eylül 2017 15:54


Dünya Araştırmacılar Derneği ESOMAR üyesi olan ORC Araştırma Şirketi, 30 büyükşehirde gerçekleştirdiği anket çalışması sonrası 2017 yılı Eylül ayının en başarılı büyükşehir belediyeleri ve belediye başkanlarını belirledi. ORC Araştırma Şirketi’nin düzenlediği “Yerel Yönetimler Araştırması”nda 2012 yılında kurulan 14 büyükşehir belediyesi arasında 2. sırada yer alan Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Başkan Enver Yılmaz, 30 büyükşehir arasında ise 8. sırada yer aldı.


Araştırma Şirketi ORC; sosyal yardımlar, yeşil alan ve parklar, ulaşım, çevre düzenlemesi ve temizliği ile kent estetiği konularında Büyükşehir Belediyeleri ve Başkanlarının başarı durumlarını tespit eden bir rapor yayınladı. Vatandaşların görüşleri doğrultusunda oluşturulan anket sonuçlarına göre Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz yüzde 55,7 oy oranıyla 8. sırada yer aldı.


Yapılan ankette Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek yüzde 62,5 oy oranıyla birinci olurken, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel yüzde 60,6 oy oranıyla ikinci, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin yüzde 59 oy oranıyla üçüncü oldu.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ORDU HAVA DURUMU
17
°
C
Az Bulutlu
 • Çarşamba
  Az Bulutlu
  17°C
 • Perşembe
  Az Bulutlu
  18°C
 • Cuma
  Az Bulutlu
  18°C
 • Cumartesi
  Parçalı Bulutlu
  20°C
Reklamı Geç