Öztürk: "BESYO, Osmaniye’de sporun gelişmesine katkı sağlayacak"

Osmaniye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Levent Öztürk, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nun (BESYO) kentte sporun gelişmesine büyük katkısı olacağını söyledi.

Öztürk:

22 Eylül 2017 12:27


Futbol İl Temsilcisi Harun Uygun ve ASKF Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte OKÜ Rektörü Murat Türk’ü ziyaret eden Öztürk, Osmaniye’de sporun gelişmesine yaptığı katkılar ve verdiği desteklerden dolayı Türk’e teşekkür ederek plaket takdim etti.


ASKF’nin çalışmaları hakkında bilgi veren Öztürk, OKÜ bünyesinde kurulan ve gelecek yıldan itibaren öğrenci almaya başlayacak BESYO’nun Osmaniye’de sporun gelişmesine çok büyük katkıları olacağını söyledi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden OKÜ Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, ASKF yönetimine teşekkür ederek, 2017-2018 futbol sezonunun hayırlı olmasını diledi.


Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da spora ve sporculara destek olmaya devam edeceklerini belirten Türk, OKÜ’nün kapılarının tüm sporculara ve Osmaniye halkına açık olduğunu söyledi.


Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi, 2016 - 2017 sezonu U17 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakalarına ev sahipliği yapmıştı.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

OSMANİYE HAVA DURUMU
24
°
C
Az Bulutlu
 • Pazar
  Az Bulutlu
  24°C
 • Pazartesi
  Az Bulutlu
  23°C
 • Salı
  Parçalı Bulutlu
  23°C
 • Çarşamba
  Parçalı Bulutlu
  21°C
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
  Reklamı Geç