İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

KANAL 55, RAMAZAN`DA UYDUDAN YAYIN HAYATINA BAŞLIYOR

Samsun`da yayın yapan Kanal S, Kanal 55 ve Olay Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yılmaz, "Türkiye`nin ilk yerel televizyonundan sonra, 25 yıllık…

Samsun`da yayın yapan Kanal S, Kanal 55 ve Olay Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yılmaz, "Türkiye`nin ilk yerel televizyonundan sonra, 25 yıllık yayın tecrübesi, alt yapısı ve profesyonel ekibimle Kanal 55 olarak Ramazan ayının ilk günü uydudan yayın hayatına başlıyoruz" dedi.
Kanal S, Kanal 55 ve Olay Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yılmaz, ikinci defa uydudan yayın hayatına başlayacağı günü sabırsızlıkla beklediğini ve Türkiye ile birlikte dünyada 101 ülkede Samsun`un sesi, gözü olacaklarını söyledi. 2011 yılı Aralık ayında yaptıkları uydudan yayın yapma müracaatının karşılığını aldıklarını belirten Yılmaz, "Türkiye`nin ilk yerel televizyonu olan Kanal S`nin yanında uydudan yayın yapmaya başlayacak olan Kanal 55, Ramazan ayının ilk günü yayın hayatına başlayacak. 25 yıllık televizyonculuk hayatımda elde ettiğim tecrübelerimin yanı sıra altyapı ve teknik ekibimle yayın hayatında Samsun`un ve Samsunluların sesi ve gözü olmayı kendimize ilke edinmiştik. Bu ilkemizi artık uydu üzerinden dünyada 101 ülkeden gerçekleştireceğiz" diye konuştu.
Kanal 55`in yayın hayatına başlaması konusunda desteklerini esirgemeyen başta Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım`a teşekkür eden Yılmaz, bu süreçte kendilerine desteklerini esirgemeyen Samsun milletvekillerine ayrıca teşekkür etti.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.