İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Başkan Atilla: Ceylanpınar'ın Çehresini Değiştiriyoruz

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Cumhuriyet Mahallesinde devam eden üst yapı çalışmalarını yerinde inceledi.


Fen İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Altun, Başkan Yardımcısı Mehmet Bayol ve İmar İşleri Müdürlüğünden ilgili personel ile saha çıkan Başkan Atilla, devam eden yol genişletme ve kilitli parke taşı çalışmaları hakkında bilgi aldı. Çalışmaları incelerken zaman zaman vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Atilla, vatandaşların görüş ve taleplerini dinledi. Çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Atilla, çalışmalar kapsamında Cumhuriyet mahallesinin alt yapı çalışmalarının ardından üst yapı çalışmalarının sürdüğünü söyledi. Sokak ve Caddelerin imara uygun hale getirildiğini belirten Başkan Atilla, "İmarın içerisinde kalan duvarlar yıkılıyor. Böylece yolları muntazam bir hale getirmiş oluyoruz. Bunu yaparken de hiç bir ayrım yapmıyoruz. Yollarımızı kaldırımlarıyla beraber hemşerilerimizin hizmetine sunuyoruz. Son iki ayda yaklaşık üç km kilitli parke taşı döşedik. Yapmış olduğumuz çalışmalarla ilçemizin çehresini değiştiriyoruz. Cumhuriyet mahallesinde yaşayan vatandaşlarımız artık çamura basmadan, toz ve toprağa bulanmadan evlerine ve işlerine gidebilecekler. Mahalle sakinlerimize hayırlı uğurlu olsun."


Tertemiz sokak ve caddelere kavuştuk


Mahalle sakinlerinden Nebi Büyük de çalışmalar dolayısıyla Başkan Atilla'ya teşekkür ederek, yolların genişlediğini, tertemiz sokak ve caddelere kavuştuklarını söyledi. Ceylan Düğün Salonu İşletme Müdürü İbrahim Kaça ise yazın tozdan ve kışı da çamurdan sokak ve caddelerin geçilemediğini söyledi. Toz ve çamur dolayısıyla düğün salonunun devamlı kirlendiğini aktaran Kaça, "Yaşadığımız bu sorunu belediye başkanımıza ilettik. Sorunun çözümü için hızlı bir şekilde sokak ve caddelerimizi yaptıkları için belediye başkanımız ve ekibine çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.


Yılmaz Çelik de, çalışmalardan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, belediye başkanı Menderes Atilla'ya teşekkür etti.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.