Başkan Taşkın esnafla bir araya geldi

Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Hami Efendi Caddesi esnafıyla bir araya geldiği kahvaltıda, belediye çalışmalarını anlatarak şehrin daha da güzel olacağını söyledi.

Başkan Taşkın esnafla bir araya geldi

30 Eylül 2017 15:49


Bahçelievler Mahallesi Hami Efendi Caddesi Gazeteciler Sokağı’nda bulunan esnafla bir çay bahçesinde düzenlenen nezih bir kahvaltıda buluşan Başkan Taşkın, belediye çalışmalarını anlattı. Taşkın, “İlimizde asfalt çalışmaları neredeyse bitmek üzeredir. Tüm caddeler hemen hemen asfaltlandı. Kaldırım taşları değiştirilerek güzel bir görünüm sağlandı. Vatandaşlara en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi.


Başkan Taşkın ayrıca, Siirt’in tarihi bir çarşıya ihtiyaç duyulduğunu bunun için de DİKA ile proje üzerinde çalıştıklarını söyledi. Taşkın eski Siirt olarak tabir edilen mahallelerde çarpık bir yapılaşma olduğunu, bu mahallelerin yeniden imardan geçirilmesi için de çeşitli çalışmalar planladıklarını aktardı.


Siirt’in artık şehre benzemeye başladığını da dile getiren Başkan Taşkın, daha temiz bir kent için temizlik çalışmalarının tüm mahalle ve caddelere yaydıklarını, refüjlerdeki ağaçlandırma çalışmalarıyla da kenti yaşanılır bir noktaya ulaştırmaya gayret içinde olduklarını sözlerine ekledi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

SİİRT HAVA DURUMU
13
°
C
Hafif Yağmurlu
 • Cuma
  Hafif Yağmurlu
  13°C
 • Cumartesi
  Yağmurlu
  12°C
 • Pazar
  Yağmurlu
  12°C
 • Pazartesi
  Yağmurlu
  10°C
Reklamı Geç