ÇEDAŞ, güvenli şehirler için aydınlatmaya önem veriyor

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.

ÇEDAŞ, güvenli şehirler için aydınlatmaya önem veriyor

03 Ekim 2017 13:54

Ş. (ÇEDAŞ) Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan’ı ziyaret etti. Ziyarette ÇEDAŞ’ın çalışmaları hakkında bilgiler veren Akboğa, modern ve güvenli şehirler için ’Her Sokak Aydınlık’ projesini hayata geçirdiklerini belirterek kentte huzur ve güven ortamının oluşturulması ve sürdürülmesi için üzerlerine düşen görevi yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini söyledi.


ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. ÇEDAŞ Sistem İşletme Direktörü Özgür Alpaslan ve Kurumsal İletişim Müdürü Kazım Şeker’in de hazır bulunduğu ziyarette Akboğa, Emniyet Müdürü Aydoğan’ı tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi.


ÇEDAŞ’ın çalışmaları hakkında bilgiler veren Akboğa, müşteri odaklı hizmet anlayışı hareket ettiklerini belirterek müşteri memnuniyetinin artırılması amacıyla kentteki tüm kurum ve kuruluşlarla iletişim halinde olduklarını söyledi.


Elektrik enerjisinin tüketicilere sağlıklı bir şekilde iletilebilmesi için yürüttükleri çalışmalara da değinen Akboğa,"Bakım, onarım çalışmaları, saha, tesis ve teknoloji yatırımlarımız sayesinde elektrik kesintilerini ve arızalarını kısa sürede gidererek hizmet kalitemizin standardını yükselttik. Her Sokak Aydınlık projemiz ile hizmet bölgelerimizdeki cadde ve sokak aydınlatmalarında yaşanan sorunları minimize ederek daha iyi seviyelere geldik. Aydınlatma taleplerini hızlı bir şekilde karşılayarak tüketicilerimizin memnuniyetini üst noktalara taşımaya devam ediyoruz. Aydınlatma çalışmalarımız ile hizmet bölgemizdeki kentlerde modern ve güvenli bir yaşam alanı oluşturmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda 2017 yılı içerisinde sorumluluk bölgemizdeki Sivas, Tokat ve Yozgat illerinde 50 bin armatürü yenilemiş olacağız" diye konuştu.


İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, tüm kurum ve kuruluşlar ile iletişim halinde olarak Sivas’ın huzur ve sükuneti için çalışacaklarını söyledi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

SİVAS HAVA DURUMU
26
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Perşembe
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  26°C
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  26°C
 • Cumartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  26°C
 • Pazar
  Çok Bulutlu
  27°C
Reklamı Geç