İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Hanımlar Kültür Merkezi'ne kaldırım taşıyla saldırı

Sivas Belediyesi tarafından yapımı devam eden Hanımlar Kültür Merkezi’ne kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından kaldırım taşıyla zarar verildi.

Sivas Belediyesi tarafından yapımı devam eden Hanımlar Kültür Merkezi'ne kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından kaldırım taşıyla zarar verildi.


Belediye tarafından Şeyhşamil Mahallesi'nde yapılan ve açılışı henüz gerçekleştirilmeyen Hanımlar Kültür Merkezi'ne kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce zarar verildi. Kültür merkezinin camlarını kıran ve etrafındaki kaldırım taşlarını sökerek merkezin içerisine atan kişi veya kişiler merkezin içerisinde tahribata neden oldu. Merkeze çalışmaya gelenlerin durumu fark etmesi üzerine polis ekiplerine haber verildi. Hanımlar Kültür Merkezi'ne gelerek inceleme yapan polis ekipleri alana zarar veren kişi veya kişileri yakalamak için çalışma başlattı.


Sivas Belediyesi tarafından yine vatandaşların kullanması amacıyla şehre kazandırılan mahalle ve parklarda da buna benzer olaylar yaşanmış, bazı parklarda bulunan kamelyalar kimliği belirsiz kişi ve kişiler tarafından yakılmıştı.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.