İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Sağlık görevlisinden yaralı çocuğa anne şefkati

Sivas’ta meydana gelen trafik kazasında bir sağlık görevlisinin yaralı çocuğu adeta anne şefkati ile kucağına alıp sakinleştirmesi görenleri duygulandırdı.

Sivas'ta meydana gelen trafik kazasında bir sağlık görevlisinin yaralı çocuğu adeta anne şefkati ile kucağına alıp sakinleştirmesi görenleri duygulandırdı.


Sivas'ta meydana gelen bir trafik kazasında 10 kişi yaralandı. Yaralılar arasında küçük yaşta çocuklarda vardı. Yararılar ambulanslar ile Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Uygulama ve Araştırma Hastanesine kaldırılıp tedavi altına alındı. Bir sağlık görevlisinin, ambulans ile hastaneye kaldırılan küçük yaşta ki yaralı çocuğu ambulansın içerisinde bir anne şefkati ile kucağına alması ve sakinleştirmeye çalışması görenleri duygulandırdı. Yaralı çocuk kendini iyi hissettiği sağlık görevlisinin kucağından inmedi. Farklı bir hastaneye nakledilmesi gerektiğinde ise prosedür gereği sedyeye yatırılarak sevk edildi. Yaptığı işe yüreğini de katan sağlık görevlisinin ismi 112 yetkilileri tarafından uygulamalara aykırı olduğu gerekçe gösterilerek basın mensupları ile paylaşılmadı.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.