TESKİ personeline zaman yönetimi eğitimi

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) personeline “Zaman Yönetimi” konulu eğitim verildi.

TESKİ personeline zaman yönetimi eğitimi

13 Ekim 2017 11:36


TESKİ İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığının düzenlediği eğitim, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirildi. Uzman Psikolog Kazım Yurdakul, çalışanların zamanı en ideal şekilde nasıl kullanacağı hakkında detaylı bilgiler verdi. Düzenlenen eğitime TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa da katıldı. Genel Müdür Başa’nın yanı sıra daire başkanları, birim müdürleri ve TESKİ personeli katıldı.


Eğitimde konuşan Genel Müdür Başa, “Biz gerçekten zamanla yarışan bir teşkilatız. Gece gündüz çalışarak vatandaşlarımıza kesintisiz bir şekilde içme suyu ve atıksu hizmeti sağlıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerde günler, saatler, dakikalar hatta saniyeler bile çok önemli. Her an kesintisiz hizmet sunan ve saha çalışmaları olan bir kurumuz. Hem teknik hem de idari birimlerimiz vatandaşlarımıza 7/24 hizmet vermek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sebepten TESKİ için zaman çok önemli. Sadece işte değil hayatımızın her anında zamanımızı çok iyi yönetmeliyiz. Zamanı geri alamayız. Zaman en değerli varlığımızdır. Eğitimin tüm çalışma arkadaşlarımız için oldukça faydalı olacağını düşünüyorum” dedi.


Eğitmen Uzman Psikolog Kazım Yurdakul zamanın etkin, verimli ve planlı bir şekilde kullanılmasına yönelik detaylı anlatımlar gerçekleştirdi. Hayatın her safhasında zamana değer vererek, bizim için değerli olan her şeye sahip çıkmamız gerektiğini dile getirdi. Dinleyiciler sorularını sordular, eğitmen Yurdakul cevapladı. Anlatılanları dikkatle dinleyen katılımcılar, verilen eğitimin gayet gerekli ve başarılı olduğunu belirttiler.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

TEKİRDAĞ HAVA DURUMU
26
°
C
Çok Bulutlu
 • Pazartesi
  Çok Bulutlu
  26°C
 • Salı
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  26°C
 • Çarşamba
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  26°C
 • Perşembe
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  25°C
Reklamı Geç