Altunbaş’tan yatırım teşekkürü

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş, Trabzon’a yapılan yatırımlar ve son olarak tahsis edilen 300 bin ton asfalt için teşekkür etti.


12 Haziran 2018 13:39


Trabzon’un AK Parti iktidarıyla her alanda önemli hizmetler aldığını vurgulayan Başkan Altunbaş, “Ortahisar ilçemizde 2018 yılı içerisinde tüm mahallelerimizin yollarına asfaltı ulaştırma gayretindeyiz. Büyükşehir ve Ortahisar Belediyemizle birlikte vatandaşımıza en iyi ve kaliteli hizmeti getirebilmek adına gerekli temasları ve girişimleri sağlıyoruz. 2018 yılı için Ortahisar ilçemizde kullanılmak üzere 16 bin ton bitüm asfalt sözünü aldık. Bu da ortalama 300 bin ton asfalt yapar. Yine son dönemlerde gerçekleştirilen yatırımlardan olan Trabzon Üniversitesi adıyla ikinci devlet üniversitesinin kurulması, şehir hastanesinin onaylanması ve yapımına başlanacak olması, eski Avni Aker Stadı’nın yerine yapılacak millet bahçesi, raylı sistem ve demiryolu projeleri şehrimizin gelişimine önemli katkılan sunmaktadır. Trabzon’a her zaman değer veren Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Berat Albayrak’a, tüm bakanlar ile birlikte milletvekillerimize büyük desteklerinden ve katkılarından ötürü minnet duyduğumuzu ifade etmek isterim. Kendilerine Ortahisar ilçesi olarak teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.


Ortahisar’ın 2018’de birçok alanda yatırım alacağını ve kalkınma hamlelerinin devam edeceğini söyleyen Altunbaş, “Trabzon’un merkez ilçesi olarak 300 bini aşkın nüfusa hitap ediyoruz. Coğrafi olarak da geniş bir alana sahibiz. Hizmet etmemiz gereken nokta sayısı fazla ve herkese eşit bir şekilde hizmeti taşımamız gerekiyor. Fen İşleri Daire Başkanlığı 2014’ün ilk çeyreğinden bu yana Ortahisar ilçesinde 41 milyon TL’lik bir yatırım gerçekleştirdi. Diğer alanlarda yapılan yatırımlarla bu rakam çok daha fazla seviyelere yükseliyor” dedi.


Altunbaş, "Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 13 Haziran 2018 Çarşamba günü saat 13.30’da Meydan Parkı’nda Trabzonlu hemşehrileriyle olan hasrete son verecek ve büyük mitinge katılacak. Orada yapacağı konuşmada Trabzon’a yapılan yatırımları ve projelendirilen yatırımları sırasıyla açıklayacaktır. Şimdi vakit Trabzon vakti, Ortahisar vakti diyoruz ve tüm Trabzon’u mitinge bekliyoruz” diyerek çağrıda bulundu.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

TRABZON HAVA DURUMU
28
°
C
Yer Yer Sağnak Yağışlı
 • Cuma
  Yer Yer Sağnak Yağışlı
  28°C
 • Cumartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  27°C
 • Pazar
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  27°C
 • Pazartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  27°C
Reklamı Geç